2006: Towarzyskie gry Trampkarzy

07.08.2019

2006: Towarzyskie gry TrampkarzyZawodnicy klasy sportowej rocznika 2006 w dniu 04.08 rozegrali trójmecz ze Stalą Rzeszów i GKSem Katowice. Spotkania były rozgrywane wymiarze czasowym 2x25min. Mecze okazały się bardzo pożyteczne pod względem taktycznym, a wszystkie drużyny pokazały, że potrafią grać w piłkę.

KKP KORONA - GKS KATOWICE 10-0 
 Toboła as. Jas
 Lechowicz as. Rak
 Łukawski as. Lechowicz
 Łukawski as. Lechowicz
 Toboła as. Łukawski
 Kijewicz as. Rak
 Kowalczyk as. Malec
 Adach as. Łukawski 
 Czuba as. Adach
 Malec as. Adach

KKP KORONA - STAL RZESZÓW 3:3
 Kijewicz as. Łukawski
 Kijewicz 
 Toboła as. Foks

Skład: Jamròz, Jas, Chałaciński, Rak, Rożek, Kościelecki, Łukawski, Wurmański, Kijewicz, Toboła, Lechowicz, Ciosk, Szejna, Starzyk, Cedro, Czuba, Malec, Adach, Kowalczyk, Foks, Pierzak.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech : - Wszystkie zespoły przyjezdne były bez najważniejszych zawodników, ponieważ w tym czasie odbywał się obóz LAMO. GKS Katowice przyjechał bez 5 podstawowych graczy , Stal Rzeszów bez 1 zawodnika i my bez 3 zawodników. Dzięki temu inni chłopcy dostali szansę i nie zawiedli . Pierwsze spotkanie to dominacja naszej drużyny, która była niezwykle skuteczna pod bramką przeciwnika. Przez całe spotkanie atakowaliśmy drużynę przyjezdną co zaowocowało strzeleniem,aż 10 bramek. Drugi mecz nie rozpoczął się dla nas szczęśliwie i po 10 min przegrywaliśmy 0:1. To podrażniło naszą ambicję i zaczęliśmy grać dużo lepiej. Na 6 min przed końcem spotkania prowadziliśmy 3:1 i wtedy w nasze szeregi wdarło się rozluźnienie. Najpierw rzut wolny dla gości z 20 metrów i piękna bramka, a następnie na 2 min przed końcem rzut karny. Mieliśmy jeszcze szanse w ostatniej akcji meczu przechylić szale zwycięstwa na naszą korzyść, lecz piłka zatańczyła na linii bramkowej i sędzia nie uznał bramki. Dziękuję zawodnikom za walkę do samego końca.

Partnerzy