2013: Podział grup

22.07.2019

2013: Podział grupPrzedstawiamy listy zawodników rocznika 2013, którzy zostali przyporządkowani do grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" na nowy sezon 2019/20. W nowym roku szkolnym trenerami rocznika 2013 będą trenerzy Łukasz Góral, Łukasz Gołuch oraz Tomasz Rudnicki.

Kadra złota

  1. Chrobot Michał
  2. Coś Tymoteusz
  3. Czarnecki Michał
  4. Dominiak Oskar
  5. Górecki Kacper
  6. Grabarczyk Marcel
  7. Herbuś Kacper
  8. Kaleta Kacper
  9. Kromer Antoni
  10. Krzyżanowski Jan
  11. Mierzwa Michał
  12. Mizerski Oskar
  13. Młynarczyk Rafał
  14. Molęda Aleksander
  15. Siekański Franciszek
  16. Sotniczuk Bartosz
  17. Szkuta Oskar
  18. Turek Piotr

Trener prowadzący: Łukasz Góral tel. 509 626 769

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na piątek 02.08.2019r. godz. 16.00 boisko Orlik ul. Jagiellońska 90 w Kielcach  

 

Kadra srebrna 

  1. Błochnio Zbigniew
  2. Ciosek Patryk
  3. Jedliński Michał
  4. Jędrzejewski Igor
  5. Kałuża Patryk
  6. Kozak Bartosz
  7. Mazurczak Alan
  8. Michalski Paweł
  9. Nowak Karol
  10. Pacholec Filip
  11. Pawlaczyk Piotr
  12. Pietrzyk Szymon
  13. Prus Mikołaj
  14. Socha Filip
  15. Stachera Krzysztof
  16. Staroń Wiktor
  17. Stróżyk Jakub
  18. Sularz Kacper
  19. Tarka Oliwier
  20. Trojan Marek
  21. Wicha Piotr
  22. Zając Franciszek

Trener prowadzący: Łukasz Góral tel. 509 626 769  

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na piątek 02.08.2019r. godz. 17.30 boisko Orlik ul. Jagiellońska 90 w Kielcach.


Kadry brązowe

  1. Bernatek Jakub
  2. Błachnio Mikołaj
  3. Czarnecki Michał (16.09.2013)
  4. Dusza Marcel
  5. Dutkiewicz Aleksander
  6. Giedyk Antoni
  7. Głowacki Radosław
  8. Godlewski Antoni
  9. Jabłoński Jakub
  10. Korski Jacek
  11. Kowalski Bartosz
  12. Krawiec Jakub
  13. Kułaga Piotr
  14. Papaj Filip
  15. Pietrzyk Gabriel
  16. Pituła Karol
  17. Staszewski Kacper
  18. Waleriańczyk Maksymilian
  19. Wolder Oskar
  20. Zając Witold

Trener prowadzący: Tomasz Rudnicki tel. 723 069 433

Pierwsze zajęcia zaplanowano na poniedziałek 05.08.2019r. na godz. 17.00 boisko ul. Prosta w Kielcach

 

Kadry brązowe

  1. Chlewicki Antoni
  2. Dabroski Mikołaj
  3. Flaczyński Leon
  4. Gil Bartosz
  5. Gil Mateusz
  6. Górski Barłomiej
  7. Hajdenrajch Adam
  8. Jamrożek Jan
  9. Kołsut Nikodem
  10. Kowalski Oliver
  11. Marczewski Michał
  12. Pióro Wojciech
  13. Pułka Wojciech
  14. Stachura Mateusz
  15. Szawracki Jakub
  16. Szymczyk Jakub
  17. Świderski Robert
  18. Tokarski Tymon
  19. Zieliński Szymon

Trener prowadzący: Tomasz Rudnicki tel. 723 069 433

Pierwsze zajęcia zaplanowano na poniedziałek 05.08.2019r. na godz. 18.30 boisko ul. Prosta w Kielcach

Partnerzy