2011: Podzia grup

29.06.2019

2011: Podzia grupPrzedstawiamy listy zawodników rocznika 2011, którzy zostali przyporządkowani do grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" na nowy sezon 2019/20. W nowym roku szkolnym trenerami rocznika 2011 będą trenerzy Michał Kostucha, Karol Markowski oraz Pani trener Magdalena Pawlik. Jednocześnie zwracamy się do rodziców/opiekunów z prośbą o telefoniczne potwierdzenie trenerom prowadzącym chęci uczestnictwa dziecka w zajęciach.

Kadra złota

  1. Bębenek Olaf
  2. Czekaj Franciszek
  3. Czeszkiewicz Jan
  4. Domagała Michał
  5. Dudek Jan
  6. Dzierżak Patryk
  7. Dzigman Jakub
  8. Gębski Aleks
  9. Kuziel Kuba
  10. Latała Olivier
  11. Mikina Piotr
  12. Nowacki Filip
  13. Orłowicz Franciszek
  14. Piróg Kamil
  15. Sala Oliwier
  16. Szałas Olivier
  17. Wira Igor
  18. Wites Karol
  19. Zajęcki Mikołaj

Trener prowadzący: Michał Kostucha tel. 880 240 414

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na czwartek 01.08.2109 godz. 18.30, boisko ul. Prosta w Kielcach

Kadra srebrna

  1. Banasik Oskar
  2. Chojnacki Paweł
  3. Cioroch Aleksander
  4. Detka Kajetan
  5. Iwan Kacper
  6. Iwan Mateusz
  7. Kowalski Antoni
  8. Kruk Jakub
  9. Kułaga Bartosz
  10. Kwiatkowski Adrian
  11. Marcinkowski Szymon
  12. Michalski Bartłomiej
  13. Mogielski Kacper
  14. Odomirski Marcel
  15. Półtorak Patryk
  16. Sidło Jakub
  17. Sobczyński Jakub
  18. Straszewski Igor
  19. Sztuka Alan
  20. Szymoniak Jakub
  21. Wenus Franciszek
  22. Widłak Seweryn
  23. Wielgo Dawid

Trener prowadzący: Michał Kostucha tel. 880 240 414

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na czwartek 01.08.2109 godz. 17.00, boisko ul. Prosta w Kielcach 

Kadry brązowe

  1. Adamczyk Piotr
  2. Baran Mikołaj
  3. Borowiec Jakub
  4. Branewicz Igor
  5. Duda Wojciech
  6. Dziubiński Leon
  7. Gościniewicz Mateusz
  8. Kopeć Szymon
  9. Kot Filip
  10. Kozera Jakub
  11. Krajewski Jan
  12. Kramarczyk Aaron
  13. Mrozik Igor
  14. Musiał Patryk
  15. Ocetek Kacper
  16. Podstawka Marcin
  17. Sobczyk Borys
  18. Szostak Ksawery
  19. Szymoniak Dawid
  20. Telka Franciszek
  21. Wierzbicki Antoni
  22. Wołoszyn Aleksander

Trener prowadzący: Pawlik Magdalena tel. 888 641 558

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na czwartek 01.08.2109 godz. 17.00, boisko przy „Suzuki” Arena ul. Ściegiennego 8.

Kadry brązowe

  1. Chabowski  Dominik
  2. Długosz Antoni
  3. Fluder Antoni
  4. Gałat Dawid
  5. Gawlik Leon
  6. Janaszek Karol
  7. Józefik Adam
  8. Komorowski Wojciech 
  9. Kozera Tomasz
  10. Król Krystian
  11. Latosiński Kamil
  12. Pabjan Wojciech
  13. Plech Jan
  14. Prędotka Konstantinos
  15. Rosół Igor
  16. Stępniewski Patryk
  17. Tomala Kacper
  18. Wicha Maciej
  19. Żesławski Oliwier

Trener prowadzący: Pawlik Magdalena tel. 888 641 558

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na czwartek 01.08.2109 godz. 18.30, boisko przy „Suzuki” Arena ul. Ściegiennego 8.

 

 

 

 

Partnerzy