2010: Podział grup

29.06.2019

2010: Podział grupPrzedstawiamy listy zawodników rocznika 2010, którzy zostali przyporządkowani do grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" na nowy sezon 2019/20. W nowym roku szkolnym trenerami rocznika 2010 będą trenerzy Tomasz Sadko, Sławomir Grusznis oraz Andrzej Sulak. Jednocześnie zwracamy się do rodziców/opiekunów z prośbą o telefoniczne potwierdzenie trenerom prowadzącym chęci uczestnictwa dziecka w zajęciach.

Kadra złota

  1. Bartusiak Stanisław
  2. Bielecki Janek
  3. Chłopek Jakub
  4. Fluder Filip
  5. Jagodziński Mateusz
  6. Kasza Rafał
  7. Łach Kamil
  8. Matczak Wojtek
  9. Ostrowski Oliwier
  10. Pasternak Dawid
  11. Piekoszewski Oliwier
  12. Sabat Mateusz
  13. Sikora Adam
  14. Stępień Leon
  15. Świeczko Wiktor
  16. Walo Antek
  17. Wencel Kacper
  18. Wiewióra Wiktor
  19. Wojniak Filip

Trener prowadzący: Tomasz Sadko tel. 798 710 420            

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na czwartek 01.08.2109 godz. 17.00, boisko ul. Prosta w Kielcach

Kadra srebrna

  1. Brożek Bartek
  2. Ceynova Tomek
  3. Frankowicz Marcel
  4. Gonciarz Janek
  5. Grychowski Alan
  6. Kasprzyk Mikołaj
  7. Lipka Krzysztof
  8. Marcisz Bartek
  9. Nawara Cyprian
  10. Obarski Szymon
  11. Osóbka Michał
  12. Piwowarczyk Filip
  13. Pokrzepa Maciej
  14. Polak Nikodem
  15. Raczyński Piotrek
  16. Sarnat Bruno
  17. Schmeidel Michał
  18. Smolarczyk Kasjan
  19. Sobótka Gabriel
  20. Tokarz Aleksander
  21. Trzebuniak Bartek
  22. Wydra Marek

Trener Prowadzący: Tomasz Sadko tel. 798 710 420              

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na czwartek 01.08.2019 godz. 18.30, boisko ul. Prosta w Kielcach

Kadry brązowe

  1. Brzyśkiewicz Adam
  2. Daleszak Franek
  3. Janik Dawid
  4. Kałuża Kacper
  5. Kasznia Antek
  6. Kowalczyk Szymon
  7. Kucharski Dawid
  8. Kutyła Borys
  9. Lach Bartek
  10. Lisowski Kuba
  11. Łankiewicz Eryk
  12. Łucki Jakub
  13. Migaszewski Janek
  14. Moćko Dawid
  15. Mrozik Alan
  16. Pałka Janek
  17. Rokita Bartek
  18. Sobotka Borys
  19. Syska Patryk
  20. Szewczyk Fabian
  21. Szymczuch Antek
  22. Tomaszewski Jakub
  23. Tomiło Michał
  24. Topolski Maciej
  25. Wach Marek
  26. Wróblewski Kuba
  27. Zając Janek
  28. Zawierucha Alan

Trener prowadzący: Andrzej Sulak, tel.692 961 551

Pierwsze zajęcia treningowe zaplanowano na czwartek 01.08.2019 godz. 17.00, boisko przy „Suzuki” Arena ul. Ściegiennego 8.

Partnerzy