2011: Towarzyskie gry Żaków

10.04.2019

2011: Towarzyskie gry ŻakówTreningi, treningami, ale nic tak nie rozwija jak gra! Trenerzy Michał Kostucha i Karol Markowski przygotowali dla swoich podopiecznych weekendowy festival piłkarski. Młodzi koroniarze rywalizowali z drużynami z Chęcin, Skarżyska Kaiemienna oraz Krakowa.

KKP Korona Kielce- PIAST Chęciny

Bramki:7xMogielski,3xIwan,3xSzymoniak,2xKowalski,2xWenus,Adamczyk                                                                Marcinkowski, Chojnacki, Odomirski,Detka.

KKP Korona Kielce:Chojnacki,Sidło,Straszewski,Wenus,Widłak,Wielgo,Odomirski,Szymoniak, Detka, Marcinkowski, Adamczyk, Banasik, Cioroch, Iwan Mateusz, Iwan  Kacper, Kowalski, Kułaga, Mogielski, Ocetek, Podstawka.                                                                                                                                                                                    

Trener Michał Kostucha: W dniu 06.04.2019 grupa srebrna rocznika 2011 rozegrała grę kontrolną z drużyną PIASTA Chęciny. Na początku gra naszego zespołu wyglądała dobrze, następnie inicjatywę przejęła drużyna z Chęcin po prostych błędach traciliśmy bramki, cieszy że chłopcy próbują budować akcje od własnej bramki jak również odwaga w grze 1x1.

KKP Korona Kielce- PAS Skarżysko

Bramki:2xWira,2xSala,Dzierżak,Zajęcki.

KKP Korona Kielce: Dzierżak, Sala, Michalski, Piróg, Wites, Szałas, Zajęcki, Orłowicz, Wira.                                               

Trenerzy Michał Kostucha i Karol Markowski: W dniu 06.04.2019 grupa złota rocznika 2011 rozegrała grę kontrolną z drużyną PAS-u Skarżysko. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, cieszą dobre decyzje dzięki którym "młodzi koroniarze" zdobywali bramki, plusem są również wygrane pojedynki 1x1,na treningach musimy pracować nad skutecznością.

POGOŃ Kraków- KKP KORONA Kielce

Bramki:9xGębski,4xCzekaj,3xDomagała,3xNowacki,2xDudek,Mikina.

KKP KORONA Kielce: Bębenek, Czekaj, Czeszkiewicz, Domagała, Dudek, Gębski, Kuziel, Mikina, Nowacki.                                           

Trenerzy Michał Kostucha i Karol Markowski: W dniu 07.04.2019 grupa złota rocznika 2011 rozegrała grę kontrolna z drużyną POGONII Kraków. Była to dla nas wartościowa lekcja, każdy z zawodników zagrał w takim samym wymiarze czasowym, chłopcy mogli zaprezentować swoje umiejętności indywidualne jak również grę zespołową. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych zawodów.

Partnerzy