Liga ŚZPN: Udany weekend naszych drużyn

08.04.2019

Liga ŚZPN: Udany weekend naszych drużynZapraszamy na weekendowy przegląd piłkarskich wydarzeń ze świętokrzyskich boisk, na których "koroniarska młodzież" walczyła o ligowe punkty.

Świętokrzyska Liga Juniora Młodszego

KKP Korona 9:1 Wierna Małogoszcz

Bramki: Denarczyk 2, Fit 3, Wierzchanowski 2, Kita, Stawecki

Relacjnuje trener, Kamil Jarząb: - Drugi mecz u siebie i ponownie dość słaby początek w naszym wykonaniu dużo prostych strat i niewykorzystanych sytuacji. W pierwszych 3 minutach mieliśmy dwie 100% sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. W pierwszej połowie przeciwnik zakładał wysoki pressing co sprawiło nam trochę problemów, jednak przez 90 minut kontrolowaliśmy mecz mimo prostego błędu i straconej bramki w 12 minucie to był pierwszy i ostatni celny strzał przeciwnika na naszą bramkę. Z czasem osiągaliśmy coraz większą przewagę, a przeciwnik opadał z sił i bramki były tylko kwestią czasy. Druga połowa to pełna dominacja naszej drużyny, stwarzaliśmy sobie coraz więcej sytuacji, statystycznie przez 90 minut oddaliśmy 19 strzałów celnych i 19 niecelnych na bramkę przeciwnika.  Należ pochwalić całą drużynę za zaangażowanie i pracę na wysokim pressingu, a  przede wszystkim pochwały należą się Maćkowi Walkowiakowi, który w kolejnym meczu udowadnia że jest liderem tej drużyny. Zdajemy sobie sprawę, że mimo wysokich zwycięstw popełniamy za dużo prostych błędów nad którymi należy ciężko pracować aby osiągnąć założony cel, bo decydujące mecze dopiero przed nami.    

Miejsce w tabeli - 1

Centralna Liga Juniorów U-15

Resovia Rzeszów 0:1 KKP Korona

Bramka: Kralka

Skład: Sandach, Żabka, Seweryś, Szczepański (Cyran), Przybysławski, Grabarczyk (C), Zaliński (Nasidłowski), Szczepanek (Dorobek), Kralka (Łuczak), Juszczyk (Gocał), Dembiński(Toboła)

Gratulujemy zespołowi postawy, szczególnie w drugiej połowie meczu. Szkoda, że nie udało się wykorzystać większej ilości sytuacji, ponieważ wynik spotkań powinien być zdecydowanie wyższy. – trenerzy Maciej Śmiech i Michał Stachura.

Miejsce w tabeli - 4

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego

Orlęta Kielce 0:2 KKP Korona

Miejsce w tabeli - 1

Grupa Licencyjna Trampkarz Młodszy

KKP Korona 7:0 Spartakus Daleszyce

Bramki: Purski as. Olesiński, Purski as. Taracha, Pietrzykowski as. Olesiński, Wicha as. Bilski, Zagródka as. Wicha Kita as. Długosz, Pietrzykowski as. Słota

Skład: Kundera , Orłowicz , Biernacki , Słota , Kita , Bilski , Długosz , Olesiński , Purski , Taracha , Kuroś, Jakubowski , Kałka , Pietrzykowski , Durlik , Wicha , Zagródka , Barcicki

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Łukasz Gołuch : - Spotkanie  pod kontrolą naszego zespołu przez większość czasu gry. Od samego początku zepchnęliśmy przeciwnika do obrony . W meczu stworzyliśmy sobie sporo sytuacji z czego siedem zdołaliśmy zamienić na bramki . Zawodnicy nie popełniali błędów w obronie przez co przeciwnik przez cały mecz stworzył sobie dwie sytuacje pod naszą bramką  po stałych fragmentach gry.

Miejsce w tabeli - 1

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

Champions Końskie 1:6 KKP Korona

Mecze zaległe do rozegrania

Grupa Licencyjna Młodzika Starszego

KKP Korona 9:0 Orlicz Suchedniów

Miejsce w tabeli - 1

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

Star Starachowice 1:2 KKP Korona

Bramki: Bryła, Minuczyc

Trener, Tomasz Krężołek: - Wygraliśmy mecz jak najbardziej zasłużenie. Mimo iż rozgrywany był w trudnych warunkach na nierównym boisku, stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych. Skuteczność pozostawiała jednak wiele do życzenia

Miejsce w tabeli - 1

Grupa Licencyjna Młodzika Młodszego

KKP Korona 5:1 Sokół Rykoszyn

Miejsce w tabeli - 1

Grupa Licencyjna Młodzika Młodszego

Św. Akademia Sportku 0:3 KKP Korona

Miejsce w tabeli - 1

Partnerzy