"Zimny prysznic" z Nowinami

19.03.2019

Zimnym prysznicem dla grupy popołudniowej rocznika 2005, zakończyła się gra towarzyska z drużyną z Nowin. Podopieczni trenera, Łukasza Gołucha nie ustrzegli się błędów, ulegając zdecydowanie gospodarzom 1:7

W minionią niedzielę przyszło nam się mierzyć z zespołem z Nowin. Mecz okazał się zimnym prysznicem dla naszego zespołu ulegamy gościom 1:7.

Skład: Bera Mateusz, Myalski Karol, Steinhoff Karol, Balcerek Paweł, Barcicki Jakub, Orłowicz Mateusz, Chojnecki Aleksander, Wróbel Igor, Słota Mateusz, Furmanek Piotr, Sałaj Antoni, Zdrojewski Maksym, Kuroś Konrad, Karyś Michał, Wicha Wiktor.

Bramka: Zdrojewski Maksym

Natomiast w poniedziałek pojechaliśmy na Orlik do Mąchocic Kapitulnych mierzyć się z zespołem MSS Klonówka Masłów wygrywając 15:5.

Skład: Myalski Karol, Orłowicz Mateusz, Olesiński Fabian, Balcerek Paweł, Sałaj Antoni, Wróbel Igor, Słota Mateusz, Kuroś Konrad, Zagródka Tomasz, Bera Mateusz.

Trener Łukasz Gołuch o meczach: Pierwszy mecz okazał się zimnym prysznicem przed ligą. Nie udało nam się realizować, założeń przed meczowych. Dużo błędów indywidualnych  spowodowały stratę, aż 7 bramek. Natomiast w poniedziałkowym meczu mierzyliśmy się w trochę innej odmianie niż będziemy występować w lidze bo zagraliśmy 5 + 1. W tym meczy szybko zdobyte bramki ustawiły mecz, dlatego też przez jakieś 30 minut chłopcy mieli wyznaczone zadanie, aby utrudnić im grę, a ostatnie 10 minut nasi przeciwnicy grali z przewagą jednego zawodnika. Mecz obfitował w dużo bramek i zakończył się wynikiem 15:5 dla naszego zespołu.