Towarzysko z "AP Piotrków"

10.03.2019

Towarzysko z W sobotnie popołudnie grupy srebrna i złota KKP Korona rocznik 2008 rozegrały u siebie serię gier towarzyskich. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenerów Rafała Kruka i Szymona Szymaszka była piłkarska akademia z Piotrkowa Trybunalskiego.

KKP Korona złota- AP Piotrków Trybunalski 27:1

Bramki: Nowak 9, Bilski 7, Lechowski 3, Plisak 2, Kwiecień 2, Galera, Popec , Michta, Żyła.

Nasz zespół miał od początku przewagę, która  udokumentowana została wieloma bramkami.

Jednak podstawowym założeniem sparingu było szybkie rozgrywanie piłki na małej przestrzeni. Chłopcy dobrze wywiązali się z tego zadania, chociaż w najbliższym czasie są w stanie lepiej wykonywać  te zadania. A pomóc ma w tym też poprawa komunikacji na boisku. Oprócz tego zawodnicy mieli zadanie budowanie każdej akcji od własnej bramki  krótkimi podaniami  grając kombinacyjnie, ale często zbyt wąskie ustawienie przeszkadzało w realizacji tego zadania. Ogólnie mecz oceniam na plus, gdyż straciliśmy jedną bramkę , a strzeliliśmy ich 25! Na  koniec dodam, że mecz toczył się w nienajlepszych warunkach atmosferycznych.

KKP Korona srebrna – AP Piotrków Trybunalski II  18:6

Bramki: Wypych 4, Jurkowski 4, Czwartosz 4, Dębiec 2, Zięba, Komada,Kmietowicz,Kamizela.

Drużyna budowała swoje akcje wg ustalonych zasad. Czasem wychodziło to bardzo dobrze. Jednak w kilku akcjach wkradał się chaos i wtedy zawodnicy tracili piłkę. W meczu widać było duże zaangażowanie ze strony naszych zawodników, co przełożyło się na końcowy rezultat, Cieszy m nie taka postawa drużyny, którzy dzięki temu będą podnosić swoje umiejętności.

Gratuluję ambitnej  postawy  i  dziękuję za walkę  wszystkim zawodnikom grającym w tym dniu.

Partnerzy