2003: Tuż za podium w Miętnem

08.03.2019

2003: Tuż za podium w MiętnemW dniach 2 -3 marca 2019 drużyna juniora młodszego KKP ‘KORONA’ Kielce ( rocznik 2003) uczestniczyła w turnieju piłkarskim w Miętnem. Turniej ten miał za zadanie sprawdzenie różnych ustawień i przydatności zawodników na poszczególnych pozycjach , w aspekcie zbliżających się rozgrywek ligowych.

Rozgrywki toczyły się w systemie „każdy z każdym”.  Nasz klub reprezentowało 17 zawodników : Jóźwik Artur, Kwapisz Kacper, Banach Wiktor, Walkowiak Maciej, Zgrzebnicki Jan, Sochacki Iwo, Świecki Kamil, Skiba Kamil, Wierzchanowski Krystian, Musielewicz Konrad, Jamioł Marcin, Denarczyk Konstanty, Kaleta Konrad, Lasak Bartek, Mazur Wojciech, Łubek Witold i testowany Fit Jakub.

   Turniej ten miał za zadanie sprawdzenie różnych ustawień i przydatności zawodników na  poszczególnych pozycjach , w aspekcie zbliżających się rozgrywek ligowych. W każdym meczu (35 minut) na boisku występowała  „jedenastka” , złożona w innej konfiguracji imiennej i pozycjonalnej. Każdy mecz był nagrywany, więc  podstaw do analizy jest wiele. Szkoda straconych „głupio” bramek, jeszcze bardziej niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Ciągle uwidacznia się brak w drużynie prawdziwego, skutecznego  napastnika. Na wyciągnięcie wniosków szkoleniowych i personalnych pozostało dwa tygodnie treningów i dwa  mecze kontrolne.

Wyniki naszych turniejowych zmagań:

    HETMAN Zamość – KOROANA Kielce  2:0

    GKS Ksawerów – KORONA Kiece  2:0

    WIGRY Suwałki – KORONA Kiele  1:4

 Bramki – Świecki (asysta Zgrzebnicki), Walkowiak głową z rzutu rożnego (asysta Denarczyk), Jamioł ( asysta Walkowiak), Jamioł (asysta Świecki)

    VICTORIA Sulejówek – KORONA Kielce  0:1

Bramka : Skiba z rzutu wolnego

    MAZOWSZE Miętne – Korona Kielce  0:2

Bramki: Denarczyk (asysta Jamioł), Łubek (asysta Fit)

    ZNICZ Pruszków – KORONA Kielce  1:0

    MAZUR Karczew – KORONA Kielce  0:0

Trener, Mariusz Słabiak: - Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce z dorobkiem  10 punktów i stosunkiem bramek 7:6 Przywieziony puchar mimo wszystko nie jest „słodką” pamiątką, ale zdobyte doświadczenie może być przyczynkiem do lepszej gry w ligowej walce o mistrzostwo Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Partnerzy