2006: Tuż za podium na Ukrainie

17.02.2019

2006: Tuż za podium na UkrainieW minionym tygodniu chłopcy klasy sportowej SP nr 27 rywalizowali w międzynarodowym turnieju we Lwowie. Podopieczni trenerów, Piotra Dutkiewicza i Pawła Mecha mierzyli się z bardzo mocnymi drużynami, a walka o podium toczyła się do ostatniej kolejki.

Faza Grupowa

KKP KORONA - KARPATY LWÓW 1:0

⚽Wolski as. Kościelecki

KKP KORONA - ZIMBRU (MOŁDAWIA) 0:1

KKP KORONA- FC MIŃSK (Białoruś) 1:0

⚽Wolski as. Lechowicz

KKP KORONA - CFC HALYCHYNA (Lwów) 2:1

⚽Błaszczyk as. Gawęcki
⚽Łukawski

KKP KORONA - DJUSS 14 ( Kijów) 0:2

Liga Mistrzów:

KKP KORONA - RUKH LWÓW 0:0

KKP KORONA  0-4 ESCOLA VARSOVIA  

 KKP KORONA - DINAMO MIŃSK 2:1

⚽ Błaszczyk as. Adach
⚽ Błaszczyk as. Wolski

Tabela końcowa turnieju :

1.Escola Varsovia
2.Dinamo Mińsk (Białoruś)
3.Dush 14 (Kijów)
4.KKP Korona 
5.Rukh Lwów
6.FC Mińsk (Białoruś)
7.Karpaty Lwów
8.Zimbru (Mołdawia)
9.Zemplin (Slowacja)
10.Halychyna Lwów
11.Chornomorets Odesa
12.FC Lwów

 

Skład: Szejna , Starzyk , Jas, Chałaciński , Rak , Lechowicz , Słowak , Kościelecki , Łukawski , Wurmański , Błaszczyk, Wolski , Kijewicz , Bilski , Gawęcki , Adach , Kowalczyk , Toboła

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech : Zawodnicy wzięli udział międzynarodowym Turnieju we Lwowie . Turniej był obsadzony bardzo mocnymi zespołami , tak naprawdę do ostatnich  meczy 4 drużyny miały szanse na zwycięstwo w turnieju. Chłopcy pokazali się z bardzo dobre strony grając z drużynami z całego świata. Jak to na turnieju bywa przyszły i również słabsze mecze. Podsumowując turniej jest lekki niedosyt ponieważ zabrakło jednego punktu do 3 miejsca , 2 punktów do drugiego i 3 punktów do 1 miejsca. Najbardziej szkoda meczu z Rukh Lwów gdzie padł remis bo zagraliśmy bardzo dobry mecz zdominowaliśmy przeciwnika  pod każdym względem ,ale skuteczność nie była naszą mocną stroną. Mecz z Escolą decydował o zwycięstwie w turnieju , ale tam musieliśmy uznać wyższość kolegów z Warszawy. Mieliśmy swoje sytuacje w tym meczu i wynik mógł być inny. Zawodnicy zagrali w systemie 11x11 to było coś nowego dla nich. Chłopcy zasłużyli na duże brawa za postawę w turnieju i rywalizowali z drużynami które grają w tym systemie już od ponad roku. Gratulację dla całej drużyny.

Partnerzy