2007: Raport śniegowy

20.12.2018

2007: Raport śniegowyW zimowej scenerii drużna rocznika 2007 rozegrała serię gier towarzyskich z drużyną staszowskiej Pogoni. Mimo trudnych warunków, mecz był wyrównany z dużą ilością okazji bramkowych z obu stron. Ostatecznie w "meczu na śniegu" lepsza okazała się drużyna gości pokonując koroniarzy stosunkiem bramkowym 4:2.

KKP Korona Kielce 07/08 – Pogoń Staszów 07 4:2
Bramki: Kendra Kacper,  Susło Hubert

KKP Korona Kielce 07/08: Pisarek Wiktor, Kendra Kacper, Baran Kacper, Stępień Igor, Pakuła Jakub, Pierzak Bartosz, Lis Szymon, Branewicz Brajan, Susło Hubert, Stelmaszczyk Aleksander,
Kurek Franciszek, Skowyrski Adrian, Staniec Maksymilian, Jugo Mateusz, Kin Jakub, Cygan Kacper, Ocios Hubert.

Trener Michał Sarek : - Bardzo cenne doświadczenie dla zawodników. Mecz był bardzo wyrównany z dużą ilością okazji bramkowych dla obydwu zespołów. W pierwszym kwadransie dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, jednak nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego wyniku, dając się zaskoczyć przeciwnikowi. Chciałbym podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie i walkę do ostatniej minuty w trudnych warunkach atmosferycznych. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sparingowe wyzwania i doświadczenia, które pomogą zawodnikom rozwinąć się piłkarsko.

Partnerzy