2008: Towarzysko z krakowską Pogonią

02.12.2018

2008: Towarzysko z krakowską PogoniąW minioną sobotę kadry popołudniowe rocznika 2008 rozegrały serie gier towarzyskich z Akademią "KSPN Pogoń Kraków".

KKP Korona Kielce – KSPN Kraków 9:3

Bramki : Mazur 2, Wojciechowski 2, Sabat, Galera, Szymański, Żyła, 

Mecz kontrolny to sprawdzian nie tylko umiejętności techniczno-taktycznych. Jest to też okazja do sprawdzenia własnych ambicji, zaangażowania i  siły koncentracji. W pierwszym meczu stać nas było na więcej , na początku rywal dał z siebie więcej niż my dlatego długi czas mecz był wyrównany.  Jednak w drugiej połowie chłopaki w ciągu kilku minut zdominowali akcjami przeciwnika oddając  2 razy więcej strzałów. Powiedzieliśmy sobie w przerwie meczu że żeby wygrać to spotkanie musimy lepiej się ustawiać i być aktywni na boisku wykorzystując błędy przeciwnika. Chłopcy  zagrali dużo szybciej , mieliśmy więcej podań z pierwszej piłki  i widzieliśmy  więcej dryblingów w ofensywie na całym boisku. To zaowocowało kilkoma bramkami. Niestety brak odwagi a zwłaszcza  koncentracji  skutkowało stratą piłki i 3 bramek.

Dziękuję drużynie za walkę i poświęcenie.

KKP Korona – KSPN Pogoń Kraków 7:7

Bramki: Kamizela 2, Janiak, Stuglik, Czwartosz, Nowak, Furmanek.

Drugi mecz rozpoczęliśmy źle przegrywając wysoko. Brakowało  waleczności, odwagi, agresji, odpowiedzialnośći, dlatego przeciwnik nas zdominował. Konieczne było kilka zmian ustawienia i rotacje w składzie pozwoliły uporządkować grę .

Nie wszyscy zawodnicy dążyli ambitnie do celu. Być może poziom umiejętnośći rywala zaskoczył moich chłopców i nie dali rady nawiązać równorzędnej walki.

W drugiej połowie  udało się odwrócić losy spotkania i w ostateczności zremisowaliśmy to spotkanie 7:7. Mecz pokazał nam, że jeśli chcemy podnosić własne umiejętności to  jeszcze długo i cierpliwie  musimy się uczyć gry w piłkę dając z siebie jak najwięcej na treningach.

Dziękuję za walkę i grę.

Partnerzy