CLJ /U-15: Remis w Starachowicach

13.11.2018

CLJ /U-15: Remis w StarachowicachDrużyna Korony Kielce U 15 mogła sobie zapewnić mistrzostwo rozgrywek zwycięstwem w niedzielnym meczu z Juventą Starachowice. Niestety nasz zespół tego nie dokonał, remisując 1:1 na terenie rywala i w piątek 16 listopada w ostatniej kolejce powalczy o tytuł mistrza w bezpośrednim meczu z Wisłą Kraków.

Mecz rozpoczął się o godzinie 10:15 i pierwsza połowa była rozgrywana w dużym zamgleniu. Była ona bardzo przeciętna w wykonaniu grających zespołów i nie obfitowała w dużą ilość sytuacji podbramkowych. Pod koniec tej części meczu udało nam się zdobyć bramkę po dograniu Patryka Szczepanka do Bartłomieja Juszczyka. Niestety niedługo po zdobytym trafieniu straciliśmy gola, gdy przy naszym wyprowadzeniu akcji, pomocnik przeciwnika chcą wybić piłkę trafił nią w swojego kolegę, a ta tak niefortunnie się odbiła, że spadła pod nogi napastnika gospodarzy, który pobiegł z nią prosto do bramki i wykończył akcje sam na sam z bramkarzem.

Druga połowa to duża ilość ataków naszej drużyny, jednak ani jednego nie udało zakończyć się golem, dlatego spotkanie zakończyło się remisem.

Juventa Starachowice – Korona Kielce 1:1 (1:1)

Bramka: Bartłomiej Juszczyk

Korona: Piątkowski – Szczepanek, Żabka, Seweryś (C), Ciołak – Mikos (49’ Toboła), Kaczmarski, Juszczyk, Wójcik (41’ Bieńkowski), Szczepański - Kralka.