Raport ligowy ŚZPN: Ligowe ostatki

05.11.2018

Raport ligowy ŚZPN: Ligowe ostatkiWielkie emocje towarzyszyły ostatniemu spotkaniu Juniorów młodszych. Podopieczni trenerów Mariusza Słabiaka i Kamila Jarząba by zapewnić sobie prawo gry w barażach o CLJ U-17 musieli wygrać ostatni ligowy mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim. Niestety mecz zakończył się wynikiem 3:3 i ten remis zadecydował, że drużyna Juniorów zajęła ostatecznie drugie miejsce w lidze.

Świętokrzyska Liga Juniora Młodszego

Kszo Ostrowiec Św. 3 – 3 KKP Korona

W sobotę 3 listopada w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się ostatni mecz juniorów młodszych podopiecznych trenera Mariusza Słabiaka i Kamila Jarząba, był to decydujący mecz o mistrzostwie w województwie i możliwości gry w barażu o CLJ U-17. Niestety mecz zakończył się wynikiem 3:3 i ten remis zadecydował, że drużyna Juniorówzjęła ostatecznie drugie miejsce w lidze.

Relacjonuje Trener, Kamil Jarząb: - Decydująca była pierwsza połowa, którą zagraliśmy fatalnie duża ilość prostych strat wpłynęła na stratę trzech bramek. Druga połowa to duża nasza dominacja jednak zawiodła skuteczność w doskonałych sytuacjach. Takie sytuacje i mecze mobilizują nas do jeszcze cięższej pracy aby w przyszłym sezonie pokazać jeszcze lepszą grę. Gratulujemy drużynie Orląt Kielce zwycięstwa w lidze i życzymy powodzenia w barażu o CLJ U-17.

Miejsce w tabeli – 2  Zakończenie rozgrywek

Trampkarz Starszy Centralna Liga Juniorów u-15

KKP Korona 1 - 0 Motor Lublin

Bramka: Marcel Kudzia

Skład: Piątkowski – Żabka, Kudzia, Seweryś, Szczepanek – Szczepański (74’ Mikos), Kaczmarski, Grabarczyk, Toboła (52’ Gębka), Wójcik (63’ Zaliński) – Kralka (74’ Głowacki).

Miejsce w Tabeli – 1

Zawodnicy Korony Kielce rocznika 2004 w minioną sobotę rozegrali spotkanie z Motorem Lublin, drużyną zajmującą w tabeli 3 miejsce i mającą ciągle szanse na mistrzostwo. Mecz zakończył się zwycięstwem żółto-czerwonych 1:0, co umocniło naszą drużynę na pozycji lidera.

Spotkanie stało na dobrym poziomie i toczyło się na dużej intensywności przez pełne 80 minut. Oba zespoły walczyły zaciekle i pierwsza połowa nie obfitowała w dużą ilość sytuacji bezpośrednio zagrażających bramkarzom obu drużyn, dlatego zespoły schodził na przerwę przy wyniku bezbramkowym.

W drugiej połowie obie drużyny prowadziły bardziej otwartą grę i pojawiło się wiele okazji do zdobycia bramki po obu stronach. Udało się to tylko naszemu zespołowi, gdy po rzucie rożnym bitym przez Piotra Wójcik piłkę do bramki lublinian skierował nasz obrońca Marcel Kudzia. W ostatnich minutach przyjezdni bardzo mocno walczyli o poprawę rezultatu, tworzą 2-3 bardzo groźne sytuacje, jednak nie udało im się zdobyć bramki wyrównującej.

Bardzo trudne spotkanie dla naszego zespołu, z przebiegu którego każdy wynik byłby sprawiedliwy. Musimy mocno popracować nad błędami indywidualnym, szczególnie w obronie, przez które dzisiaj dopuściliśmy Motor do sporej ilości groźnych sytuacji. Cieszy, że mimo iż zmagamy się z plagą chorób i urazów w zespole to reszta zawodników staje na wysokości zadania. trenerzy Maciej Śmiech i Michał Stachura.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego 2005

Kszo Ostrowiec Św. 1-3 KKP Korona

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego 2006

KKP Korona 15-1 Wierna Małogoszcz

Bramki: Wolski-4 ,Kijewicz -3, Mazur-3 Kowalczyk -2 , Łukawski , Toboła , Pierzak

Skład: Starzyk, Lechowicz , Jas , Foks , Toboła , Łukawski , Mazur , Wurmański , Sadowski , Wolski , Błaszczyk , Kijewicz , Chałaciński , Pierzak , Kawalec , Kowalczyk , Cedro

Trenerzy, Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech: - Mecz od samego początku przebiegał pod nasze dyktando. Całkowita dominacja w grze. Zawodnicy zaprezentowali dobrą grę podaniami kombinacyjnymi  i skuteczność pod bramką przeciwnika. Brawo drużyna !!!!

Miejsce w Tabeli – 1 zakończenie rozgrywek

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego 2007

AP SKS Star Starachowice 0-5 KKP Korona

Bramki:Bryła ,Buczkowski,Dziwoń,Kuzera,Fiuk M.

KKP Korona: Sala, Chmielewski,Robak,Fiuk J, Dziwoń, Buczkowski, Bryła, Minuczyc Kacper,Kuzera,Cieślik,Nagrabia,Stachowicz,Fornalski,Fiuk M,Jamioł,Stępień,Majka,Minuczyc Kuba.

Trener, Tomasz Krężołek: - W ostatnim meczu rundy jesiennej zaprezentowaliśmy się zdecydowanie korzystniej od gospodarzy i jak najbardziej zasłużenie wygraliśmy. Chciałbym pogratulować chłopcom konsekwencji w grze obronnej oraz skuteczności w ataku w całych rozgrywkach.Wygraliśmy grupę z przewagą 12 pkt nad następnym zespołem i bilansem bramkowym 85:3.