2008: Trener Kruk dał szansę zmiennikom

29.10.2018

2008: Trener Kruk dał szansę zmiennikomDrużyna trenera Rafała Kruka zakończyła jesienne zmagania w rozgrywkach turniejowych ŚZPN. W ostatniej kolejce, trener sprawdził formę zawodników, którzy pretendują do gry w podstawowym składzie.

KKP Korona Kielce I – Orlęta Kielce  0:0

KKP Korona Kielce I – Piast Chęciny 3:0

Bramki: Komada, samobójcza.

KKP Korona Kielce I – Sparingpartner Nowiny 4:0

Bramki: Wojciechowski 2, Popeć, Wypych.

KKP Korona Kielce I – KSP Kielce 4:0

Bramka: Wojciechowski, Kwiecień, Lechowski, Popeć.

KKP Korona Kielce I – DAP Kielce  0:1

Zaległy mecz 4 kolejki

KKP Korona Kielce I - DAP Kielce 3:0

Wojciechowski , Lechowski, Czwartosz.

 

Trener, Rafał Kruk: - W tej ostatniej kolejce dałem  szansę zmiennikom. Wyniki w Orlętami i pierwszy mecz z DAP-em pokazały nam formę naszych zmienników. Mimo, że w zremisowanym bezbramkowo meczu z Orlętami i z pierwszym meczem  przegranym z  DAP stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych okazji to nie udało się zainkasować 3 punktów.

Niestety kilku chłopców pokazało, że jeszcze  czeka ich jeszcze dużo pracy na treningach, a ci drudzy  chyba zlekceważyli  mecze z rywalami zza miedzy. Oba przeciwne zespoły grały bardzo ambitnie i walecznie. Stworzyli sobie tylko  po jednej okazji , z czego w meczu w z DAP-em na 2 minuty przed końcem spotkania po błędzie indywidualnym nasz zespół musiał pogodzić się z porażką.

Pozostałe mecze były pokazem dobrej  gry i co za tym idzie wysokiej skuteczności.

Czas przemyśleć takie mecze i wyciągnąć wnioski. Dziękuję wszystkim za udział w rozgrywkach w tym sezonie. W całym  turnieju eliminacyjnym orlika doznaliśmy tylko 2 porażki po 0:1, jeden raz padł remis a pozostałe mecze kończyły się wysokimi zwycięstwami.

Z awansem z pierwszego miejsca w grupie 1 czekamy do wiosny na półfinały.

Na szczególne wyróżnienie za grę w sezonie jesiennym w  rozgrywkach orlików zasługują chłopcy : Bartek Michta, Fabian Mazur, Patryk Plisak, Bartek Sabat, Bartek Szymański.

Partnerzy