Kolejny krok do baraży o CLJ U-15

28.10.2018

Kolejny krok do baraży o CLJ U-15Na sztucznym boisku przy ulicy Ściegiennego drużyna KKP KORONA Kielce rocznik 2003 podejmował CZARNYCH Połaniec. Była to przedostatnia kolejka Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych. Od pierwszych minut kielecka drużyna nadawała ton temu spotkaniu.

Przyjezdni ograniczali się jedynie do nielicznych kontrataków. W 17 minucie Wiktor Stawecki zdobył pierwszą bramkę zawodów. Ten sam zawodnik, po podaniu od Iwo Kaczmarskiego, w 35 minucie pokonał po raz drugi bramkarza gości. Wiktor asystował przy trzeciej bramce, strzelonej przez Maćka Walkowiaka. W drugiej połowie ataki koroniarzy były jeszcze większe. Wynikiem tego były kolejne trzy bramki, które strzelił Walkowicz; w 51, 72 i 79 minucie,  po asyście Kaczmarskiego i  Zalińskiego. Przeciwnicy w 55’ po jednej z nielicznych kontr zdobyli swoją honorowa bramkę

W kierunku dobrze broniącego bramkarza  „CZARNYCH” oddaliśmy  40 strzałów w tym 21 celnych. Wygrana 6:1 może cieszyć, ale skuteczność jest mała. Odczuwamy w drużynie brak typowego snajpera. Dobrze, że w każdym meczu ktoś inny wciela się w rolę napastnika. Przed nami wyjazdowy pojedynek z KSZO Ostrowiec. Jeśli zdobędziemy tam trzy punkty, będziemy grali w barażach do Centralnej Ligi Juniorów – U 17, z mistrzem małopolski.

KKP Korona Kielce - Czarni Połaniec 6:1

KKP KORONA Kielce:  Artur Jóźwik (41’ Igor Zawierucha) -  Witold Łubek (56’ Krzysztof Kita), Kamil Skiba, Dominik Kowalik (65’ Bartłomiej Lasak), Iwo Sochacki – Dawid Grabarczyk (49’ Jakub Zaliński), Iwo Kaczmarski, Kamil Święcki (49’ Krystian Wierzchanowski), Radosław Seweryś (49’ Wojciech Mazur – Maciej Walkowiak, Wiktor Stawecki (57’ Jan Zgrzebnicki).