ŚZPN: Angielski tydzień Koroniarzy

11.10.2018

W 10 kolejce Świętokrzyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych, zespół KKP Korony Kielce odniósł ważne wyjazdowe zwycięstwo z dotychczasowym liderem tych rozgrywek - Akademią Piłkarską SKS Star Starachowice. Był to zacięty mecz walki, który rozstrzygnął się po przepięknych trafieniach Wojciecha Gębki oraz Kacpra Kucharczyka. Na słowa uznania zasługuje cały zespół który świetnie spisywał się w defensywie i w ataku.

Star Starachowice - KKP Korona Kielce 0:2

Bramki: Gębka Wojciech '19 Kucharczyk Kacper '55

 

Trener Łukasz Jamróz po meczu:- W tym meczu chłopcy zaprezentowali się bardzo pozytywnie. Widać było że są świetnie przygotowani pod względem taktycznym, technicznym i motorycznym. Doskonałą robotę wykonała linia defensywna wspomagana przez Marka Kozubka, który rządził w środku pola. W ataku duże pole do popisu mieli nasi ofensywni zawodnicy, którzy bardzo często zagrażali bramce przeciwnika.

Dzięki tej wygranej żółto - czerwoni usadowili się na fotelu lidera i miejmy nadzieję że tak zostanie już do końca rozgrywek.

A już w najbliższy weekend (sobota 13.10.2018 r. godz. 9:00, ul. Prosta 57) zawodnicy z Kielc zagrają derbowy mecz z KSZO Ostrowiec, miejmy nadzieję że i w tym pojedynku, po raz kolejny to nasza drużyna zdobędzie trzy punkty.

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

KKP Korona - Juventa Starachowice 9:1
Bramki: Jas ⚽ ⚽ ⚽, Łukawski ⚽ ⚽, Lechowicz ⚽ ⚽, Wolski , Toboła

Skład: Szejna , Lechowicz ,Jas, Rak , Kościelecki , Łukawski , Toboła ,Wolski , Wurmański , Pierzak , Kawalec , Słowak , Chałaciński , Ciosk , Kruk , Foks , Mazur , Starzyk

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech: - Mecz pod nasze dyktando. Bardzo dobra gra w pierwszej połowie ustawiła spotkanie. Chłopcy dominowali  w grze i  bardzo mądrze rozgrywali .Stworzyli sobie dużo sytuacji po ładnych zespołowych akcjach .Piękną bramką popisał się Aleksander Lechowicz a trzema trafieniami głową Mateusz Jas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zawodników i ich formy jaką prezentują w ostatnich tygodniach. Wielkie Brawa !!! 

 

Partnerzy