Karnety na rundę jesienną

16.07.2018

Karnety na rundę jesiennąSzanowni Państwo, Przedstawiamy promocyjne ceny karnetów na mecze rozgrywane przez I drużynę KORONA S.A. na stadionie w Kielcach w sezonie 2018/2019, obowiązujące dla zawodników Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona z siedzibą w Kielcach.

   Ceny karnetów dla dzieci:

  • 17,50 zł – z limitowanym szalikiem „Najwierniejsi z Wiernych”
  • 10 zł – bez szalika

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy także promocyjne ceny karnetów dla dwóch opiekunów dziecka trenującego w KKP. Teraz rodzice lub opiekunowie będą mogli oglądać mecz razem ze swoimi pociechami.  Miejsce na stadionie obok dziecka można kupić z  50 procentową zniżką (cena za karnet po zniżce: 100 zł + 7,50 zł szalik). Przypominamy, że istnieje możliwość darmowego przepisania karnetu na inną osobę na każdy pojedynczy mecz. Można tego dokonać w Sklepie Kibica.  Cena promocyjna obowiązuje do 07.08.2018.

W poprzednich sezonach niestety zdarzały się sytuacje, że nie wszystkie dzieci z KKP korzystały z darmowych karnetów. W tym sezonie więc postanowiliśmy pójść krok dalej i wprowadzić symboliczne opłaty oraz umożliwić rodzicom przeżywania emocji piłkarskich razem z dziećmi. Dodatkowo w minimalnej cenie istnieje możliwość nabycia limitowanego szala „Najwierniejsi z wiernych”, który z pewnością będzie dla dzieci i rodziców pamiątką. 

Karnety będą przydzielane na sektory C1D, C2D, B2D oraz C2G. Wybór sektora pozostaje w gestii klubu. Zamiar skorzystania z opcji zakupu karnetów na ww. warunkach należy zgłosić trenerowi.

Zapisy na karnety prosimy składać u trenerów prowdzących, na pierwszych zajęciach treningowych.

 

Partnerzy