2012: Wstępny podział grup

10.07.2018

2012: Wstępny podział grupPrzedstawiamy "wstępne" listy zawodników rocznika 2012, którzy zostali przyporządkowani do grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" na miesiąc sierpień. W nowym roku szkolnym trenerami rocznika 2012 będą trenerzy Marek Parzyszek, Rafał Kowalski oraz Pani trener Magdalena Pawlik.

GRUPA ŻÓŁTA

WSTĘPNY PODZIAŁ NA GRUPY NA MIESIĄC SIERPIEŃ

  1. Bartocha Wiktor
  2. Bugaj Jakub
  3. Ceynowa Jan
  4. Ciężarkiewicz Adam
  5. Dziubek Mateusz
  6. Kijanka Tomasz
  7. Kowalski Leon
  8. Kucharski Filip
  9. Skarbek Dawid
  10. Strójwąs Kornel
  11. Stróżyk Tymon
  12. Sułowski Bartosz
  13. Warzecha Wiktor
  14. Wójcik Oskar
  15. Zięba Aleksander
  16. Zięba Dawid

Pierwszy trening: czwartek 02.08.2018, godzina: 16:00, ul. Ściegiennego 8

Trener prowadzący: Parzyszek Marek  tel. 603 375 129

Asystent trenera: Kowalski Rafał tel. 664 557 416

 

GRUPA CZERWONA

WSTĘPNY PODZIAŁ NA GRUPY NA MIESIĄC SIERPIEŃ

  1. Attia Marcel
  2. Jarmołowicz Tymon
  3. Gadawski Jakub
  4. Jabłoński Patryk
  5. Kałandyk Tomasz
  6. Kowalczyk Aleksander
  7. Kozik Marcel
  8. Krzesiński Adrian
  9. Krzysiek Aleksander
  10. Kucharski Filip
  11. Kumór Piotr
  12. Łakomiec Bartosz
  13. Majewski Wojciech
  14. Pyk Bartek
  15. Soboń Ignacy
  16. Szczepański Karol

Pierwszy trening: czwartek 02.08.2018, godzina: 17:30, ul. Ściegiennego 8

Trener prowadzący: Parzyszek Marek  tel. 603 375 129

 

GRUPA ZIELONA

WSTĘPNY PODZIAŁ NA GRUPY NA MIESIĄC SIERPIEŃ 

  1. Biskupski Mikołaj
  2. Ciesielski Mikołaj
  3. Gąsz Antoni
  4. Kępski Oskar
  5. Korfel Sebastian
  6. Krupa Aleksander
  7. Lasota Maksymilian
  8. Majchrowski Antoni
  9. Molasy Karol
  10. Osman Antoni
  11. Szabla Piotr
  12. Sołtyków Wiktor
  13. Suchogórski Adam
  14. Tomaszewski Mikołaj
  15. Wojciechowska Michalina 

Pierwszy trening: czwartek 02.08.2018, godzina: 19:00, ul. Ściegiennego 8

Trener prowadzący: Kowalski Rafał tel. 664 557 416

 

GRUPA NIEBIESKA

WSTĘPNY PODZIAŁ NA GRUPY NA MIESIĄC SIERPIEŃ 

  1. Borowiec Szymon
  2. Colomina Natan
  3. Grzegorczyk Mikołaj
  4. Jarząbek Piotr
  5. Kosmala Olaf
  6. Kuśmierz Paweł
  7. Migaszewski Maciej
  8. Nawrot Jakub
  9. Skrajnik Borys
  10. Siwek Adrian
  11. Sokół Filip
  12. Stachurski Norbert 
  13. Wielgus Adam
  14. Wójcik Dawid 

Pierwszy trening: czwartek 02.08.2108, godzina: 17.45 , ul. Ściegiennego 8

Trener prowadzący: Pawlik Magda  tel. 886 641 558

Partnerzy