Łomża zdobyta!

06.07.2018

Łomża zdobyta!Korona Kielce wygrała pierwszą edycję Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Łomża Cup”. Przez dwa dni na stadionie miejskim w Łomży rywalizowało 12 drużyn chłopców w wieku do 12 lat z Polski, Białorusi oraz Ukrainy.

KKP KORONA - BORYSŁAW (Ukraina) 2:0

Kowalczyk , Jas

KKP KORONA - MŁKS ŁOMŻA 2007 8:0

Błaszczyk⚽⚽⚽,Kowalczyk, Gawęcki , Cedro , Kawalec , TobołaKKP KORONA - BRYLANT BIELSK PODLASKI 2:0
Błaszczyk, Toboła

KKP KORONA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:2

Błaszczyk , Gawęcki

KKP KORONA - ŁÓDZKI ZPN 1:0
Błaszczyk

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.Korona Kielce
2.Jagiellonia Białystok
3.Łódzki ZPN
4.Lubelski ZPN
5.Drohobycz (Ukraina )
6.Brylant Bielsk Podlaski
7.Borysław (Ukraina)
8.Kołomyja (Ukraina)
9.Lida (Białoruś)
10.MŁKS Łomża 2006
11.Nowogród Wołyński (Ukraina)
12.MŁKS Łomża 2007

KKP Korona: Szejna Borys, Lechowicz Aleksander , Jas Mateusz , Rak Karol , Kościelecki Kacper ,Wurmański Franek , Kowalczyk Grzegorz , Błaszczyk Igor , Toboła Kornel , Gawęcki Sergiusz , Kijiewicz Bartosz , Foks Piotr , Pierzak Antoni , Kawalec Dominik , Cedro Kamil , Ciosk Bartosz.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Michał Sarek:  Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z gry naszych zawodników . Było  dużo zaangażowanie , walkę o każdą piłkę, dobrą grę w ataku i obronie. W całym turnieju stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji po podaniach kombinacyjnych.  Po trzech zwycięstwach w pierwszym dniu i bilansie 12-0  chłopcy awansowali z pierwszego miejsca w grupie do Ligi Mistrzów , gdzie spotkaliśmy się z Jagiellonią Białystok oraz Kadrą Województwa Łódzkiego. Drugi dzień turnieju również należał do nas. Zawodnicy pokonali Łódzki ZPN i zremisowali z Jagiellonią, co dało nam zwycięstwo w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Błaszczyk . WIELKIE BRAWA DLA CAŁEJ DRUŻYNY I GRATULACJE.

Partnerzy