2010: Podział grup

10.06.2018

2010: Podział grupPrzedstawiamy listę zawodników rocznika 2010, którzy zostali zakwalifikowani do grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" na nowy rok szkolny 2018/2019. W nowym roku szkolnym trenerami rocznika 2010 będą trenerzy Marek Szabla, Andrzej Sulak oraz Maciej Śmiech.

Poniżej listy szkoleniowe w kolejności alfabertycznej.

Grupa „żółta”

  1. Bartusiak Stanisław
  2. Bielecki Jan
  3. Fluder Filip
  4. Fugiel Kuba
  5. Głuszek Bartłomiej
  6. Jamrożek Dawid
  7. Kasza Rafał
  8. Kloc Aleksander
  9. Latała Oliwier
  10. Łach Kamil
  11. Nowak Nikodem
  12. Pasternak Dawid
  13. Sabat Mateusz
  14. Syncerz Oskar
  15. Świeczko Wiktor
  16. Trzebuniak Bartek
  17. Wencel Kacper
  18. Wiewióra Wiktor
  19. Wojniak Filip

Trener prowadzący: Marek Szabla tel. 604 309 296

Grupa „czerwona”

  1. Brożek Bartosz
  2. Ceynowa Tomasz
  3. Grychowski Alan
  4. Jagodziński Mateusz
  5. Lisowski Kuba
  6. Marcisz Bartek
  7. Matczak Wojciech
  8. Mrozik Alan
  9. Nawara Cyprian
  10. Obarski Szymon
  11. Osóbka Michał
  12. Piekoszewski Oliwier
  13. Raczyński Piotr
  14. Sarnat Bruno
  15. Schmeidel Michał
  16. Sikora Adam
  17. Smolarczyk Kasjan
  18. Sobótka Gabriel
  19. Szymczuch Antonii
  20. Walo Antonii

Trener Prowadzący: Marek Szabla tel. 604 309 296

Grupa „zielona”

  1. Chojnacki Paweł
  2. Daleszak Franciszek
  3. Filipek Adrian
  4. Hyzicki Joachim
  5. Janik Dawi
  6. Kałuża Kacper
  7. Kowalczyk Szymon
  8. Kutyła Borys
  9. Łankiewicz Eryk
  10. Nowak Adam
  11. Sadłocha Karol
  12. Sobota Borys
  13. Tokarz Aleksander
  14. Tomaszewski Jakub
  15. Tomiło Michał
  16. Topolski Maciej
  17. Wyderski Michał
  18. Zawierucha Alan

Trener prowadzący: Andrzej Sulak tel. 692 961 551

Grupa „niebieska” otwarta

  1. Grzegorczyk Wiktor
  2. Kozioł Łukasz
  3. Kułak Miłosz
  4. Łudzki Jakub
  5. Migaszewski Jan
  6. Pałka Jan
  7. Sadowski Bartosz
  8. Sójka Oskar
  9. Stępień Leon
  10. Waldon Mateusz
  11. Wydra Mateusz
  12. Zając Jan
  13. ……

Grupa otwarta, w której są wolne miejsca.

Trener prowadzący: Maciej Śmiech tel. 502 916 058

 


Partnerzy