CLJ U-17: Zwycięstwo Juniorów

16.04.2018

CLJ U-17: Zwycięstwo JuniorówPodopieczni Mikołaja Pełki i Macieja Kwiatkowskiego odnieśli pierwsze, historyczne zwycięstwo!. Żółto-czerwoni w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17 pokonali na wyjeździe drużynę mieleckiej Stali 3:1.

Stal Mielec - KKP Korona Kielce 1-3 (1-1)

Bramki: Rywal 38 min – Turek Karol 36 min, Ganczarski 48 min, Dziubek 57 min (karny)

Skład: Drej –Kośmicki (41 Plichta), Dziedzic Dziubek Cukrowski – Rybus (65 Tomczyk) Bartosik (51 Klapa) Turek R, Turek K (80 Sobura) - Górski (75 Żądło) Ganczarski (78 Angelo)

Trener drużyny Junior młodszy, Mikołaj Pełka: - Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu mojego zespołu. Od pierwszych minut kontrolowaliśmy spotkanie staraliśmy się grać piłką i cierpliwie budowaliśmy akcję., w pierwszych minutach zabrakło precyzji w końcowym podaniu. Bramkę zdobyliśmy po ładnym strzale K. Turka, po zdobyciu gola wkradło się rozkojarzenie i rywale w ostatnich 5 minutach stworzyli sobie 2 sytuacje i wyrównali. Druga połowa to pełna nasza kontrola zdobyliśmy 2 bramki w ostatnich 15 minutach rywale trochę nas zepchnęli do defensywy , ale my wyprowadzaliśmy kontry ale zabrakło nam skuteczności. Brawa za walkę i determinacje dla moich chłopców.