Puchar ŚZPN: Zmagania Żaków i Orlików

09.01.2018

Puchar ŚZPN: Zmagania Żaków i OrlikówW minioną niedzielę koroniarskie drużyny Żaków oraz Orlików zmagały się w turniejach o Puchar Prezesa ŚZPN. Poczynania swoich podopiecznych relacjonują trenerzy Marek Szabla i Michał Kostucha. Zapraszamy.

Orlik starszy 2007/08

KKP Korona I Kielce  - DAP Kielce   7:0 

Bramki: 2x Cerek,2x Długosz,2x Żońca,Plisak.

KKP Korona I Kielce -  KKP Korona II Kielce   5:0

Bramki: 2xCerek,2x Długosz, Żońca.

KKP Korona I Kielce: Palacz, Kundera- Cerek, Jakubowski Wiktor , Minuczyc , Długosz, Plisak,Popeć, Stawecki, Żońca, Sabat, Marszałek.

Trener Michał Kostucha: W drugim turnieju halowym o Puchar Prezesa ŚZPN zawodnicy KKP Korona z rocznika 2007/2008 rozegrali tylko dwa spotkania. Zespół zdobywał bramki po składnych akcjach natomiast były momenty w których podejmowaliśmy niewłaściwe decyzje, pomimo dobrych wyników są elementy nad którymi musimy popracować na treningach.

Żak młodszy 2010

KKP Korona I Kielce – DAP II Kielce 2:2

Bramki: Pasternak, Obarski

KKP Korona I Kielce – DAP I Kielce 1:2

Bramki: Nawara

KKP Korona I Kielce – KKP Korona V Kielce 2:0

Bramki: Jamrożek, Nawara

KKP Korona I Kielce – KKP Korona IV Kielce 10:0

Bramki: Jamrożek 3, Kasza 3, Kloc 2, Bartusiak, Jamrożek

Trener, Marek Szabla: - Chłopcy zaprezentowali się przyzwoicie, dobrze organizowali próby rozgrywania ataku podaniami. Trudności sprawiały chłopcom pojedynki 1x1 zarówno w ataku jak i w obronie. Szczególnie widoczne było to w grach z drużyną DAP I, gdzie gospodarze zasłużenie wygrali mecz. Dużą ruchliwością mojej drużynie wykazali się Dawid Jamrożek oraz Aleksander Kloc. Wszyscy chłopcy byli zaangażowani i starali się grać najlepiej jak potrafią.


Partnerzy