2010: Żaki na podium w Dąbrowie Tarnowskiej

07.12.2017

2010: Żaki na podium w Dąbrowie TarnowskiejZnakomicie spisała się najmłodsza drużyna Żaków rocznika 2010. Na turnieju halowym Dąbrowie Tarnowskiej, podopieczni trenera Marka Parzyszka zajęli wysokie 2 miejsce. Jak relacjonuje trener Marek , chłopcy mimo młodego wieku, starali się rozgrywać akcję po piłkarsku, co niewątpliwie przyczyniło się do końcowego rezultatu.

Korona - Proszowianka Proszowice 0:1

Korona - AP Mielec 2:0

Bramki-Piekoszewski,Matczak.

Korona - Sp-Bochnia 1:0

Bramka-Piekoszewski.

Korona - AP Mielec 4:1

Bramki-Piekoszewski-4

Korona - FA Dabrowa Tarnowska 0:1

Korona -Termalica 1:0

Bramka-Kutyła.

Korona - Kazimierza Wielka 1:1

Bramka-Piekoszewski.

Relacja nadesłana przez trenera, Marka Parzzyszka: - Bardzo dobrze zorganizowany Turniej w Dąbrowie Tarnowskiej.Startowało osiem zespołów. System gry „każdy z każdym”W siedmiu rozegranych meczach zdobyliśmy 13 pkt. osiągając 4 zw.1 remis,2 porazki co dało nam drugie miejsce w Turnieju za gospodarzem FA Dąbrową Tarnowska. Chłopcy zaprezentowali się bardzo poprawnie. Jako jedyna drużyna rozgrywaliśmy akcje po piłkarsku nie kopiąc aby do przodu i na oślep. Oczywiscie nie jednokrotnie popełnialiśmy także błędy przy wyprowadzaniu piłki.Także przegraliśmy mecz z gospodarzami po złym podaniu przez bramkarza,ale on także się uczy się poprawności gry.Generalnie jako Trener byłem zadowolony z postawy zawodników z zaangażowania,ambicji,dążenia do zwycięstwa. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli:Trzebuniak,Walo w obronie,Piekoszewski zdobywca 7 bramek na 9 strzelonych przez drużynę.

Korona Kielce :Hyzicki, Zorman, Walo, Marcisz, Trzebuniak, Kowalczyk, Ceynowa, Kutyła, Sobótka, Piekoszewski, Łach,Matczak.

Partnerzy