Udane Koroniarskie Mikołajki!

04.12.2017

Udane Koroniarskie Mikołajki!To była znakomita zabawa dla najmłodszych adeptów koroniarskiej szkółki piłkarskiej. Dzieciaki z Żółto-czerwonego Przedszkola oraz z najmłodszych grup Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona Kielce w niedzielę uczestniczyli w wielkim turnieju Mikołajki z Koroną. Każdy z nich oczywiście wrócił do domu z prezentem od Świętego Mikołaja.

- Wszystko udało się świetnie. Przede wszystkim dopisały dzieci i dopisali rodzice. Wszystko odbyło się tak, jak przewidywaliśmy, czyli była zabawa koroniarska. Miał być to fajny czas dla dzieci, a także dla trenerów. Jesteśmy w stu procentach zadowoleni z tego co dziś udało się zrobić – mówił zadowolony trener Marek Szabla, jeden z organizatorów festynu.

 

 

W czasie turnieju widać było same uśmiechnięte twarze dzieciaków oraz ich rodziców. Na Mikołajkach z Koroną nie było bowiem przegranych. Najważniejsza była właśnie dobra zabawa i piękne wspomnienia. - Piłka dziecięca do 12 roku życia oparta jest przede wszystkim na zabawie. To też wynika z naszego programu szkolenia. To co dzisiaj pokazywaliśmy na festynie, dzieje się także na treningach. Oczywiście trochę to urozmaiciliśmy, bo były postaci z bajek.  Był bałwanek, Super Mario, niedźwiadek, dlatego dzieci miały ogromną frajdę – powiedział trener Szabla.

 

  

   

 W turnieju uczestniczyło ponad 400 dzieci, które uczęszczają do Żółto-czerwonego Przedszkola oraz do najmłodszych grup Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona Kielce. Każde dziecko dostało oczywiście prezent przygotowany przez samego Świętego Mikołaja. W rolę skrzatów, którzy w imieniu Mikołaja rozdali upominki, wcielili się piłkarze Korony Kielce wraz z trenerem Gino Lettierim oraz władze kieleckiego klubu.

  

 Ale to jeszcze nie koniec! Prezenty dostaną także starsze dzieci z KKP Korony. – Na specjalnych treningach mikołajkowych chłopcy będą ze sobą rywalizować. Tam już będzie prawdziwa sportowa gra. Trenerzy przygotowali specjalne turnieje i te prezenty, które dostały młodsze dzieci, także trafią do starszych Koroniarzy – zdradził Marek Szabla. 

 

 

 WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

 

Partnerzy