Dołącz do Korony!

24.11.2017

Dołącz do Korony!Mieszkasz w Kielcach lub najbliższych okolicach i chcesz, by Twoje dziecko zaczęło trenować piłkę nożną? A może samo o tym mówi? Rusza zimowy nabór dla chłopców roczników 2008, 2009 oraz 2010. Prowadzimy zapisy dla chłopców, których cechuje wysoka sprawność oraz zamiłowanie do piłki nożnej.

Kielecki Klub Piłkarski Korona jest profesjonalną akademia, która szkoli młodych adeptów piłki nożnej od 4 do 16 roku życia. W naszym klubie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej szkoli się już podnad 600 dzieci z terenu miasta Kielce oraz okolicznych miejscowości. 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

W grupach szkoleniowych, których stan nie przekracza 20 osób, nad rozwojem sprwaności piłkarskiej czuwa po dwóch trenerów. Liczne grupy są dobrane do umiejętności zawodników, a bogata oferta proponuje szkolenie zarówno w klasach sportowych jak i tzw. grupach otwartych, popołudniowych.

Kadra trenerska "KKP Korona Kielce" to profesjonaliści legitymijący się dyplomoami UEFA Elite Youth, UEFA A oraz UEFA B. W naszym "Teamie" trenerskim są także trenerzy, którzy współpracują z komisją techniczną Polskiego Związku Piłki Nożnej wdrażając do Naszego programu szkolenia innowacyjne metody dotyczące pracy z dziećmi i młodzieżą.

Mając na uwadzę wysokie koszty ponoszone przez rodziców na edukację dzieci, klub wyposaża nieodpłatnie każdego chłopca treneującego w grupach "Korony Kielce" w sprzęt treningowy tj. piłka, koszulka, spodenki oraz getry. Zawodnicy trenujący w klsach sportowych otrzymują dodakowo dresy reprezentacyjne, torby treningowe oraz ortaliony. 

W ramach współpracy z Korona S.A. każdy z zawodników KKP Korona otrzymuje darmowy karnet na wszystkie mecze Korony rozgrywane na "Kolporter Arena".

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

Nasi podopoeczni z powodzeniem rywalizują na arenie krajowej, konfrontując umiejętności piłkarskie z najlepszymi ośrodkami piłkarskimi w naszym kraju. Postępy młodych zawodników Korony monitorowane są przez trenerów młodzieżówych rerezentacji PZPN.

Wielu z Naszych wychowanków zostało zawodowymi piłkarzami, którzy występują na boiskach zarówno naszej Ekstraklasy jak i lig zagranicznych. Aktualnie w kadrze pierwszej drużyny "Korony Kielce" z powodzeniem występują wychowankowie KKP Korona Kielce Jakub Żubrowski, Marcin Cebula oraz Piotr Poński!

A zatem, nie zwlekaj i dołącz do KORONY!

Numery kontaktowe do trenerów:

Rocznik 2008, trener Maciej Śmiech tel. 502 916 058

Rocznik 2009, trener Maciej Kwiatkowski tel.  509 035 506

Rocznik 2010, trener Marek Szabla tel. 604 309 296 

Partnerzy