CLJ/U17: Dobra zaliczka Juniorów

12.11.2017

CLJ/U17: Dobra zaliczka JuniorówWalcząca w barażach o prawo gry w Centralnej Lidze Juniorów U 17, drużyna trenera Mikołaja Pełki zagrała bardzo dobry mecz pokonując na własnym boisku drużynę Tomasovii Tomaszów Lubelski 2:0. Już za tydzień Naszych Juniorów czeka ciężki rewanż w Tomaszowie i oby ta zaliczka okazała się wystarczająca i pozwoliła awansować do CLJ U-17.

KKP Korona Kielce – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 (1:0)

Bramki: Szelągowski 22,43 min

Skład: Karyś – Górski, Plichta, Dziedzic (63 Klapa) Cukrowski – Rybus (74 Kośmicki) Turek R, Turek K, Szelągowski – Dziubek (41 Tomczyk) Ganczarski ( 60 Żądło)

Relacjonuje trener, Mikołaj Pełka: - W pierwszym meczu barażowym o awans do CLJ U -17 zagraliśmy ze zwycięzcą ligi juniora młodszego z województwa lubelskiego. Mimo ciężkich warunków pogodowych zagraliśmy poprawny mecz ,długo utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sobie okazję do zdobycia bramki, lecz brakowało skuteczności. Pierwszą bramkę zdobyliśmy po rzucie rożnym, natomiast druga po pięknym strzale z 30 metrów Daniela Szelągowskiego. Po zdobyciu 2 bramki stworzyliśmy sobie jeszcze kilka okazji lecz byliśmy nieskuteczni, w końcówce rywale przejęli inicjatywę lecz ani razu nie zagrozili naszej bramce. Za tydzień czeka nas rewanż w Tomaszowie i oby zaliczka okazała się wystarczająca i pozwoliła nam awansować do CLJ  U-17

Partnerzy