Raport ŚZPN: Porażka Młodzików z Granatem

02.11.2017

Raport ŚZPN: Porażka Młodzików z GranatemOstatnia kolejka ligowa byłą okazją drużyny chłopców rocznika 2007 do rewanżu za porażkę ze skarżyskim Granatem. Niestety mimo dobrej, ofensywnej gry podopieczni trenera, Tomasza Krężołka nie ustrzegli się błędu i zostali pokonani przez drużynę Granatu 1:0.

Junior młodszy 2002

Granat Skarżysko – KKP Korona Kielce 0:10

Bramki: Ganczarski 2 (1,14 min) Rybus 2 (2,4 min) Dziubek 2 (19,22 min) Szelągowski 5min, Cukrowski 9 min, Turek Karol 13, Bartosik 24 min

KKP Korona: Drej – Górski, Klapa, Dziedzic, Cukrowski – Szelągowski Turek Karol, Bartosik, Rybus, - Dziubek, Ganczarski

Mecz skończył się po 25 min, gdyż w zespole rywali Grało już mniej zawodników niż 6.

Młodzik Starszy 2005

KKP Korona Kielce II  - Arka Kluczewsko 13:0 (7:0)
Bramki: Grudzień Olgierd 2, Kucharczyk Kacper 2, Łukawski Marcel 2, Wurmański Franciszek 2, Wolski Filip, Jas Mateusz, Matysek Szymon, Gębka Wojciech, Adamczyk Kacper.

KKP Korona Kielce II  : Starzyk Makysmilian, Ledwójcik Filip, Taracha Kacper, Krzysiek Oskar, Adamczyk Kacper, Gębka Wojciech, Kucharczyk Kacper, Grudzień Olgierd, Matysek Szymon, Jas Mateusz, Wurmański Franciszek, Wolski Filip, Łukawski Marcel, Kościelecki Kacper, Ciosk Bartosz, Lechowicz Aleksander, Kowalczyk Grzegorz

Trenerzy Michał Sarek, Bartłomiej Strzębski :  - W ostatnim spotkaniu ligowym zawodnicy wypadli bardzo dobrze. Mecz toczył się pod nasze dyktando głownie na połowie przeciwnika. Chłopcy stwarzali sytuacje wykorzystując przewagę w bocznych sektorach boiska.  Gratulujemy zespołowi zwycięstwa.

Młodzik młodszy 2006

KKP Korona – Granat Skarżysko 0:1(0:1)

KKP Korona: Sala, Robak, Fiuk J, Bryła, Minuczyc,  Chmielewski ,Buczkowski ,Kuzera, Jamioł, Fiuk M, Mazur, Stachowicz, Nawrot, Fornalski, Nagrabia, Stępień..

Trener, Tomasz Krężołek: - Przegraliśmy mecz z liderem, w którym mieliśmy zdecydowaną przewagę. Straciliśmy bramkę po indywidualnym błędzie, a potem już graliśmy na jedną bramkę. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji podbramkowych lecz nic nie chciało wpaść do bramki przeciwnika. Walczyliśmy do końca meczu o zmianę niekorzystnego rezultatu. Mimo porażki jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych.