2007/2008: Wygrana z AP 21 Kraków

25.10.2017

2007/2008: Wygrana z AP 21 KrakówMłodzi Koroniarze roczników 2007 oraz 2008 rozpoczęli sezon meczów towarzyskich. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych trenera, Michała Kostuchy byłą bardzo wymagająca drużyna krakowskiej Akademii Piłkarskiej "AP 21".

KKP Korona  Kielce - AP 21 Kraków  9:3

Bramki: 3xCerek, Minuczyc, Długosz, Jakubowski Wiktor, Plisak, Żońca, bramka samobójcza.

KKP Korona Kielce: Palacz, Kundera- Cerek, Jakubowski Wiktor, Jakubowski Eryk ,Mazur ,Minuczyc , Długosz, Plisak, Stawecki, Żońca, Sabat,.

Trener Michał Kostucha: Gra z wymagającym przeciwnikiem który w pierwszej fazie meczu utrzymywał się przy piłce stwarzając nam sporo problemów , natomiast w dalszej części  spotkania "młodzi koroniarze" przejęli inicjatywę, stwarzając sobie sytuacje bramkowe po składnych akcjach, cieszą wygrywane pojedynki 1x1.Na wyróżnienie zasłużył cały zespół a w szczególności Aleksander Cerek zdobywca trzech bramek. Dziękuję zawodnikom za trud i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty.