Raport ŚZPN: Kosmiczna forma Młodzików

17.10.2017

Raport ŚZPN: Kosmiczna forma MłodzikówTo się nazywa skuteczność! W derbach Kielc, drużyna Młodzików rocznika 2006 pokonała drużynę Polonii Białogon 22:0! Podopieczni trenerów Piotra Dutkiewicza oraz Michała Sarka z meczu na mecz prezentują "kosmiczną" formę.

Junior młodszy 2002

Orlęta Kielce – KKP Korona Kielce 1:2 (0:2)

Bramki: Szelągowski 2 (14,22 min) Ganczarski 2 (16,60 min) Turek Karol 49 min, Górski Ł 53 min, Smerdzyński 74 min

Skład: Drej (41 Karyś) – Smerdzyński, Dziedzic, Plichta Cukrowski – Górski (55 Żądło), Turek R (64  Angelo) Turek K, Rybus( 51Tomczyk)– Szelągowski, Ganczarski (46 Dziubek)

Dobra I połowa w wykonaniu zespołu graliśmy dokładnie szybko  operowaliśmy piłką i stwarzaliśmy sobie okazję do zdobycia bramek , jednak byliśmy nieskuteczni. Po przerwie graliśmy już o wiele słabiej i mniej dokładnie zmiennicy nic nie wnieśli do naszej gry. Rywale stworzyli sobie jedną okazję po naszym błędzie i zdobyli gola. Bramka którą straciliśmy była pierwszą w lidze w roku 2017. Cieszy powrót do gry Jakuba Rybusa po kontuzji

Trampkarz młodszy 2004

Wisła Sandomierz - Korona Kielce 1:4 (0:1)
Bramki: Ciołak 7 min. (asysta Skowroński), Kościelecki 47 min. (asysta Nalepa)
Juszczyk 51 min. z rzutu karnego, Juszczyk 57 min. (asysta Dembiński)

KKP Korona: Tomaszewski - Szczepanek, Kudzia, Dorobek, Łuczak, Ciołak, Dembiński, Karbownik, Skowroński (c), Szczepański, Juszczyk
oraz: Tomasik, Wojtachnio, Czechowski, Nalepa, Miter, Kościelecki, Musielewicz

Trener Maciej Śmiech: - Spotkanie rozgrywane na bardzo podniszczonym boisku, co nie ułatwiało gry, ale mimo wszystko nie przeszkodziło zespołowi w przeprowadzaniu kilku bardzo składnych akcji. Z pewnością musimy pracować nad koncentracją na boisku, ponieważ w kolejnym meczu po bardzo dobrych pierwszych 15 minut w dalszej części poziom naszej gry się obniża.

2005 Młodzik starszy

Granat Skarżysko Kamienna - KKP Korona Kielce 0:6 (0:2)

Bramki: Derszniak 2, Wawszczyk, Dziuba , Kozubek, samobójcza bramka

KKP Korona: Derszniak, Dziuba, Dąbski, Kaczmarski, Kozubek, Lipski, Michta, Orliński, Pawłowski, Piątkowski, Porębski, Snopek, Sternak, Wawszczyk, Wilk.

Trener, Jarosław Haczkiewicz: - Był to mecz stojący na dobrym poziomie , szczególnie w I połowie, w której akcje toczyły się w szybkim tempie zarówno z jednej jak i z drugiej strony a z  lekką  naszą przewagą, którą udokumentowaliśmy dwoma bramkami. Dużą ambicję i wolę walki odebraliśmy drużynie Granatu szybko strzelonymi dwoma  golami na początku II połowy po których kontrolowaliśmy już  w całości przebieg meczu. Naszym atutem w tym spotkaniu były stałe fragmenty gry z których strzeliliśmy cztery bramki.

2006 Młodzik Starszy

KKP Korona Kielce II – Partyzant Radoszyce 8:0 (1:0)
Bramki:
  Kucharczyk Kacper 2, Wolski Filip 2, Gębka  Wojciech 1, Krzysiek Oskar 1, Jas Mateusz 1, Kowalczyk Grzegorz

KKP Korona Kielce II : Szejna Borys, Jas Mateusz, Lechowicz Aleksander, Rak Karol, Kościelecki Kacper, Łukawski Marcel, Wolski Filip, Kowalczyk Grzegorz, Wurmański Franciszek, Błaszczyk Igor, Chałaciński Andrzej, Dyk Szymon, Foks Piotr, Gębka Wojciech, Kucharczyk Krzysztof, Krzysiek Oskar.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz, Michał Sarek:  - Mecz od początku toczył się na połowie rywala. Naszym  zawodnikom brakowało jednak zimnej krwi i precyzji w decydujących momentach.  Prowadzenie obejmujemy dopiero w 26 minucie za sprawą świetnej akcji Grzegorza Kowalczyka. Po przerwie zawodnicy zagrali o wiele lepiej co zaowocowało zdobyciem kolejnych 7 bramek. Wielkie gratulację dla całej drużyny bowiem zwycięstwo w tym meczu znacznie przybliża nas do wygrania grupy.

KKP Korona Kielce – Polonia Białogon 22:0 (5:0)
Bramki:
Toboła Kornel 6, Mazur Alan 4, Pierzak Antoni 3, Kawalec Dominik 3, Słowak Maciej 1, Zembrzowski Oleg  1, Sadowski Patryk 1, Skrzyniarz Igor 1, Staszewski Filip 1.

KKP Korona : Starzyk Maksymilian, Cedro Kamil, Słowak Maciej, Ciosk Bartosz, Kawalec Dominik, Pierzak Antoni, Sadowski Patryk, Toboła Kornel, Mazur Alan, Kołodziej Maciej, Zembrzowski Oleg, Skrzyniarz Igor, Blicharski Jakub, Staszewski Filip.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Michał Sarek : - Całe spotkanie toczyło się pod nasze dyktando. W pierwszej części szwankowała skuteczność pod bramką przeciwnika. Po przerwie chłopcy dali z siebie wszystko i zdobyli aż 17 bramek. Na pochwały zasługuje cały zespół, który w każdym meczu prezentuje fantastyczną formę.

Młodzik młodszy/ Orlik starszy 2007

Champions Końskie - KKP Korona  1:5 (0:2)

Bramki :Kuzera,Fiuk M,Bryła,Buczkowski,Sala.

KKP Korona: Bodzioch,  Fiuk J,Robak, Bryła ,Minuczyc,  Chmielewski ,Buczkowski, ,Dziwoń,,Mazur,, Fiuk M ,Stachowicz, ,Sala, ,Nagrabia, ,Cieślik,Kuzera,Stępień.

Trener, Tomasz Krężołek: - Bardzo dobre i konsekwente granie przyniosło efekt w postaci dużej ilości wypracowanych sytuacji do zdobycia goli. Przewaga naszego zespołu zdecydowana. Mimo zdobycia pięciu bramek skuteczność pozostawia wiele do życzenia..