Raport ŚZPN: Niespodziewana porażka Młodzików

10.10.2017

Raport ŚZPN: Niespodziewana porażka MłodzikówOstatnia kolejka ligowa przyniosła wiele niespodziewanych rozstrzygnięć. Podopieczni trenera, Bartłomieja Strzębskiego doznali nieoczekiwanej porażki we Włoszczowie, gdzie gospodarze, drużyna Hetmana pokonała żółto-czerwonych Młodzików 3:1. Na osłodę pozostają zwycięskie mecze Naszych drużyn z Orlętami oraz Orliczem.

Junior młodszy 2002

GKS Nowiny – KKP Korona Kielce 0:7

Bramki: Szelągowski 2 (14,22 min) Ganczarski 2 (16,60 min) Turek Karol 49 min, Górski Ł 53 min, Smerdzyński 74 min

KKP Korona: Drej  – Smerdzyński, Dziedzic, Plichta Cukrowski – Górski (60 Tomczyk), Turek R (51 Żądło) Turek K, Dziubek (41 Bartosik)– Szelągowski, Ganczarski

Trener, Mikołaj Pełka: - Mecz rozgrywany był na grząskim boisku które przeszkadzało w płynnym rozgrywaniu piłki. Od początku posiadaliśmy przewagę graliśmy spokojnie i stwarzaliśmy sobie okazję do zdobywania bramek , jednak skuteczność była nasza piętą Achillesową w dzisiejszym spotkaniu marnowaliśmy dobre okazje seryjnie. Rywale grali bardzo ofiarnie i mieli okazję do zdobycia bramki po naszych prostych błędach. Dziwne jest sytuacja że w spotkaniu ŚLJM do prowadzenia spotkanie jest delegowany jeden sędzia co nie potrzebnie wprowadziło nerwową atmosferę spotkania.

2005 Młodzik starszy

KKP Korona Kielce – Orlęta Kielce 7:0 (0:0)

Bramki: Kozubek 3, Porębski 2, Dąbski , Snopek

KKP Korona: Derszniak, Dziuba, Dąbski, Kaczmarski, Kozubek, Lipski, Michta, Pawłowski, Porębski, Snopek, Sternak, Wawszczyk, Wilk

Trener, Jarosław Haczkiewicz: - Mecz pod nasze dyktando ale w pierwszej połowie nie mogliśmy sobie poradzić z obroną gości którzy byli dobrze zorganizowani a jak dochodziło do sytuacji to nie udało nam się pokonać bramkarza. „Worek z bramkami rozwiązał Marek Kozubek który zaraz po przerwie otworzył wynik i później nam się już łatwiej i skuteczniej grało. W sobotę 14.10 czeka nas ciężki mecz w Skarżysku który liczy się w naszej grupie o miejsce pierwsze.


Hetman Włoszczowa - KKP Korona Kielce 3:1 (1:0)

Bramki: Kucharczyk (karny)

KKP Korona: Adamczyk, Blicharski, Dyk, Gębka, Grudzień, Krzysiek, Kucharczyk, Merwart, Rokita

Trener, Bartłomiej Strzębski: - Pierwsze stracone punkty w tej grupie po nie zbyt dobrym meczu z naszej strony, w pierwszej rundzie rocznik 2006 bez problemów wygrał z Hetmanem 5:1 a nasz rocznik traci punkty z tym przeciwnikiem co nie daje nam najlepszego świadectwa w tych rozgrywkach. Wszyscy zawodnicy dostali szanse dłuższej gry w tym meczu ale nie wszyscy ją wykorzystali. Jeśli chcemy utrzymać pierwsze miejsce i grać z najlepszymi w naszym województwie na wiosnę to nie możemy już tracić punktów.

 Młodzik młodszy 2006

Victoria Mniów – KKP Korona Kielce 0:14 (0:5)
Bramki:
Toboła Kornel (8’, 44’, 49’, 56’), Wolski Filip (3’,16’,46’,54’), Kowalczyk Grzegorz (14’, 53’), Lechowicz Aleksander (22’), Łukawski Marcel (48’), Jas Mateusz (32’),  Mazur Alan (34’)

KKP Korona : Szejna Borys, Jas Mateusz, Lechowicz Aleksander, Rak Karol, Kościelecki Kacper, Łukawski Marcel, Wolski Filip, Kowalczyk Grzegorz, Toboła Kornel, Starzyk Maksymilian, Chałaciński Andrzej, Kawalec Dominik, Wurmański Franciszek, Mazur Alan, Staszewski Filip, Kolus Kacper, Kołodziej Maciej.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz, Michał Sarek : - Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu w ofensywie oraz defensywie. Formacja ofensywna nieustannie zagrażała bramce przeciwnika natomiast skuteczna gra w defensywie całego zespołu nie pozwoliła przeciwnikowi stworzyć ani jednej klarownej sytuacji .  Zawodnicy zdobywali bramki po koronkowych akcjach. Wielkie gratulację dla zespołu.

Młodzik młodszy 2007

KKP Korona – Orlicz Suchedniów 3:1 (1:0)

Bramki: Kuzera – 2,Dziwoń.

KKP Korona: Bodzioch,  Fiuk J, Robak, Bryła, Minuczyc, Chmielewski, Buczkowski, Kuzera, Dziwoń, Stępień, Mazur, Fiuk M, Stachowicz, Sala, Nagrabia, Fornalski, Cieślik, Majka.

Trener, Tomasz Krężołek: - Zdecydowana przewaga naszego zespołu. Niestety raziliśmy dużą nieskutecznością (niewykorzystany rzut karny, słupki, poprzeczki ).Przeciwnicy zagrażali nam jedynie po stałych fragmentach gry. Dwumecz z mocnym zespołem Orlicza wygraliśmy zdecydowanie.

 

 

.

 

 

 

 

Partnerzy