2006: Towarzysko z KSZO Ostrowiec

08.10.2017

2006: Towarzysko z KSZO OstrowiecW środę 4 października, zawodnicy KKP Korona z rocznika 2006 rozegrali dwu mecz towarzyski z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Dla Koroniarzy był to pożyteczny sprawdzian z drużyną bardziej wymagającą niż ligowi rywale. Obydwa spotkania zakończyły się zwycięstwem podopiecznych trenerów, Piotra Dutkiewicza i Michała Sarka.

KKP Korona – KSZO Ostrowiec 2005 5:1 (1:0)
Bramki: Kornel Toboła 18’, 60’, Marcel Łukawski 33’, Filip Wolski 36’, Grzegorz Kowalczyk 53’.
KKP Korona: Szejna Borys, Jas Mateusz, Lechowicz Aleksander, Rak Karol, Kościelecki Kacper, Łukawski Marcel, Wolski Filip, Kowalczyk Grzegorz, Toboła Kornel, Blicharski Jakub,
Wurmański Franciszek, Pierzak Antoni, Błaszczyk Igor, Słowak Maciej.

KKP Korona – KSZO Ostrowiec 2006 3:0 (0:0)
Bramki: Adam Wieczorek 32’, Patryk Sadowski 40’, Alan Mazur 52’
KKP Korona: Starzyk Maksymilian, Cedro Kamil, Ciosk Bartosz, Chałaciński Andrzej, Kawalec Dominik, Wieczorek Adam, Sadowski Patryk, Januszek Szymon, Mazur Alan, Kołodziej Maciej, Biernacki Maciej, Kolus Kacper, Foks Piotr, Staszewski Filip, Zembrzowski Oleg.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz, Michał Sarek: - Rozegraliśmy dwa bardzo pożyteczne z punktu szkoleniowego sparingi. W pierwszym spotkaniu chłopcy z klasy sportowej rywalizowali ze starszymi o rok zawodnikami KSZO. Mecz od pierwszej minuty toczył się głownie w środku boiska, goście jako pierwsi stworzyli sobie dogodną okazję jednak dobrze w bramce spisywał się Borys Szejna. Mecz w kolejnych minutach bardzo się wyrównał.  Nasi zawodnicy umiejętnie i mądrze rozbijali ataki rywala wyprowadzając groźne kontry z których jedna zakończyła się bramką Kornela Toboły.  W drugiej odsłonie chłopcy nie zwolnili tempa i cały czas dyktowali warunki gry  szybko zdobywając  dwie bramki.  W końcowej fazie meczu kapitalnymi zagraniami popisywali się nasi pomocnicy czego efektem były dwie bramki .  W drugim meczu nasi zawodnicy pokazali ogromną dojrzałość w grze i sukcesywnie realizowali plan na to spotkanie.  Chłopcy zdobywali bramki po składnych akcjach zespołowych, wygrywali mnóstwo pojedynków jeden na jeden w bocznych sektorach boiska. Jesteśmy bardzo zadowoleni z gry naszego zespołu, dotychczasowe treningi pokazują że zmierzamy w dobrym kierunku. Przygotowanie fizyczne chłopców znacznie się poprawiło w ciągu ostatnich tygodni.  Każda kropla potu wylana na treningu jest odzwierciedleniem w grze na boisku. 

Partnerzy