CLJ/U15: Historyczna wygrana Trampkarzy

28.09.2017

CLJ/U15: Historyczna wygrana TrampkarzyMłodzi zawodnicy KKP „Korona” Kielce, rocznik 2003 podejmowali na swoim boisku rówieśników z Białej Podlaski. Po dobrym, ciekawym spotkaniu podopieczni trenera, Mariusza Słabiaka odnieśli pierwsze, historyczne zwycięstwo w lidze Centralnej.

Pierwsze minuty spotkania należały do przyjezdnych. Z biegiem czasu gra się wyrównała i po jednej z akcji, po rzucie wolnym, Kaczmarski dośrodkował na przedpole przeciwnika i Maciek Walkowiak zdobył, pierwsza bramkę dla kielczan. Niestety w 33 minucie TOP 54 Biała Podlaska wyrównała z rzutu karnego. Dziewięć minut po przerwie, Walkowiak, pięknym strzałem z dystansu, podwyższył wynik spotkania na 2:1. W 55 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego, Wiktor Stawecki zdobył kolejna bramkę dla KORONY.

Przyjezdni mieli kilka dogodnych sytuacji na zmianę wyniku, ale ich strzały bardzo dobrze bronił Igor Zawierucha.

KKP Korona Kielce- Tpo 54 Biała Podlaska 3:1

Bramki: Walkowiak 2, Stawecki

Trener, Mariusz Słabiak: - Kolejny niezły mecz, który jednak pokazał ile jeszcze trzeba pracować, aby utrzymać się w tej lidze. Kolejne, zdobyte w walce, doświadczenia piłkarskie, należy przekuć w dobry wynik w najbliższym spotkaniu wyjazdowym z SMS Jarosław.

KKP KORONA: Zawierucha – Banach, Sochacki, Stawecki, Łubek – Czarnecki, Walkowiak, Kaczmarski, Lasak – Kita Denarczyk.  Ponadto zagrali: Jóźwik, Musielewicz, Kasprzyk, Kaleta, Zieja i Kowalik