CLJ/U15: Odgryźli się Sandecji

21.09.2017

W sobotę 16 września, Koroniarze rocznika 2003 podejmowali na swoim boisku drużynę Sandecji Nowy Sącz. Mecz rozegrał się w pierwszych 6 minutach spotkania. Najpierw SANDECJA strzeliła bramkę, a potem KORONA, po dwóch minutach wyrównała, po golu Bartka Lasaka. Tym samym podopieczni trenera, Mariusza Słabiaka odegrali się drużynie Sandecji za niedawną, wysoką porażkę w meczu sparingowym.

Nie bez znaczenia w tym wypadku był strzał, z odległości 40 metrów, Radka Sewerysia.  Potem każda z drużyn miała szanse na zmianę wyniku. Więcej sytuacji mieli przeciwnicy, ale sytuacje „kasowali” obrońcy i  bramkarz Igor Zawierucha. Po przerwie gra się wyrównała, jednak żadna z drużyn nie zdołała zdobyć decydującej bramki.  

-  Cieszy kolejny punkt zdobyty na drużynie, z którą przegraliśmy rok temu, bardzo, bardzo wysoko. „SANDECJA”  to naprawdę,  bardzo dobrze zorganizowana drużyna . Kolejny HISTORYCZY remis ( na sowim boisku). Myślę, że gramy coraz lepiej i przyjdą  mecze jeszcze lepsze  w naszym wykonaniu. Naszym celem jest zajęcie jak najwyższego miejsca, które pozwoli nam na utrzymacie się w tej lidze (powyżej 7 miejsca).To dobra liga, gdzie zdobywamy najlepsze doświadczenia, z najlepszymi drużynami naszego makroregionu. Zapraszamy na mecz z „TOP 54” Biała Podlaska, który zostanie rozegrany  23 września (sobota) o godz.  15.00, na stadionie przy ulicy Prostej. Już szukamy kolejnego „historycznego” meczu..

 

Partnerzy