2008: Sukces Koroniarzy w Będzinie!

19.09.2017

2008: Sukces Koroniarzy w Będzinie!W dniach 16-17.09.2017, Reprezentacja Korony Kielce rocznika 2008 uczestniczyła w międzynarodowym turnieju "Młode Piłkarskie Talenty" w Będzinie. W silnie obsadzonym turnieju wystąpiły znane zespoły z Polski i zagranicy, a "młodzi Koroniarze" zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając I miejsce i Superpuchar Będzina! Dodatkowo Nasz zawodnik Fabian Mazur zdobył statuetkę najlepszego zawodnika turnieju. Gratulacaje!

Bramka: Sabat

KKP Korona Kielce:  Mazur, Kacper Minuczyc , Kuba Minuczyc , Plisak, Sabat, Iwan, Michta ,Popeć, Czwartosz, Pakuła.

Trenerzy: Michał Kostucha, Jerzy Marzec: W pierwszym dniu turnieju drużyna zaprezentowała z bardzo dobrej strony chłopcy zajęli pierwsze miejsce w grupie nie tracąc bramki! A zdobyli 40 bramek. W drugim "młodzi koroniarze" wygrali trzy mecze i finale spotkali się z Karpatami Lwów, mecz finałowy zakończył się zwycięstwem młodych kielczan 1:0 a zwycięską bramkę zdobył najlepszy zawodnik turnieju Fabian Maur. Wszystkim chłopcom dziękuję za trud i zaangażowanie włożony w każdy mecz.