Raport ŚZPN: Koroniarska Kanonada!

12.09.2017

Raport ŚZPN: Koroniarska Kanonada!Bez wątpienia miniony weekend należał do żółto-czerwonych drużyn. Młodzi koroniarze solidarnie wygrywali swoje mecze ligowe. Nie lada wyczynem błysnęli chłopcy rocznika 2007. Podopieczni trenera, Tomasza Krężołka pokonali u siebie drużynę Tęczy Gowarczów 19:0!

Junior młodszy 2002

KKP Korona Kielce – GKS Nowiny  10:0 (2:0)

Bramki: Rybus 5 (23,44,46,60,68 min) Szelągowski 3 (17,49,54 min) Dziubek 56 min, Plichta 75 min

KKP Korona: Skład:  Drej (41 Karyś) –Smerdzyński (51 Kośmicki) Dziedzic (41 Klapa) Plichta Cukrowski – Rybus, Górski (41 Dziubek)  Turek R ( 60 Duda) Turek K (60 Angelo), - Szelągowski, Tomczyk (55 Bartosik)

Trener, Mikołaj Pełka: - Od początku spotkania rywal cofnął się do defensywy, zagęścił środek boiska i nie mogliśmy sobie z taką grą rywali poradzić. Staraliśmy grać dużo piłką lecz graliśmy bardzo wolno i niedokładnie. Rzadko decydowaliśmy się na strzały z dalszej odległości i byliśmy mało ruchliwi. Po przerwie zaczęliśmy grac z większym animuszem i agresja szybko i bokami boiska i zaczęiśmy oddawać strzały z daleka. rywale w drugiej połowie opadli z sił i mieliśmy dużo wolnego miejsca i wykorzystywaliśmy to zdobywając kolejne bramki. Za drugą połową należy pochwalić Rybusa strzelec 5 bramek i Szelągowskiego strzelec 3 bramek oraz Cukrowskiego (3 asysty) Przed nami teraz najtrudniejsze spotkania i trzeba w nich od początku maksymalnie zagrać zaangażowany.

Trampkarz młodszy 2004

KKP Korona Kielce - Orlęta Kielce 4:0 (3:0)
Bramki:
Nalepa 7 min. - asysta Seweryś, Kudzia 18 min. - asysta Matusiewicz, Skowroński 23 min. - asysta Dembiński, Ciołak 69 min. - asysta Dembiński

KKP Korona: Tomasik - Matusiewicz, Seweryś, Kudzia, Szczepanek, Szczepański, Skowroński, Ciołak, Nalepa, Dembiński, Czechowski oraz: Dąbski, Dorobek, Łuczak, Wojtachnio, Miter.

Trener Maciej Śmiech: -Pierwsza połowa ze zdecydowaną dominacją naszego zespołu. W drugiej organizacji gry na bardzo niskim poziomie, źle utrzymywane odległości między formacjami pozwoliły przeciwnikowi na stworzenie dwóch groźnych sytuacji, a my mieliśmy problem z konstruowaniem ataku na połowie rywala.

Juventa Starachowice – KKP Korona Kielce 0:2 (0:0)
Bramki: Łuczak 58 min. - asysta Skowroński, Juszczyk 61 min. - asysta Wojtachnio

KKP Korona:Tomaszewski - Matusiewicz, Dorobek, Kudzia, Szczepanek, Szczepański, Skowroński, Musielewicz, Juszczyk, Dembiński, Łuczak oraz: Tomasik, Czechowski, Ciołak, Nalepa, Rozicki, Wojtachnio i Zaliński.

Trener, Maciej Śmiech: - Mecz ze zdecydowaną przewagą naszego zespołu, rywal nie zagroził ani razu naszej bramce. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, które pojawiały się w ogromnych ilościach, szczególnie w pierwszej połowie meczu.

Młodzik starszy 2005

Orlęta Kielce – KKP Korona Kielce 0:9 (0:4)

Bramki : Wawszczyk 2, Michta 2, Orliński, Kozubek, Porębski, Piątkowski, Sobura

KKP Korona Kielce: Derszniak, Dziuba, Kaczmarski, Kozubek, Lipski, Michta, Orliński, Pawłowski, Piątkowski, Porębski, Snopek, Sobura, Sternak, Wawszczyk, Wilk

Bartłomiej Strzębski: - Jak na mecz derbowy kieleckich drużyn mecz mógł się podobać bo zawodnicy zagrali na swoim poziomie stworzyli kilkanaście ciekawych sytuacji a zespół z ul.Warszawskiej zawsze jest nie wygodnym rywalem dla nas. Słabszy fragment gry to początek drugiej połowy ale później udało się wejść z powrotem na „odpowiedni tor” i zaczęliśmy strzelać bramki. We wtorek (12.09) dla nas ważny mecz z zespołem ze Skarżyska który liczy się w naszej grupie do zajęcia pierwszego miejsca.

Młodzik młodszy 2006

KKP Korona Kielce – Victoria Mniów 5:0 (3:0)
Bramki:  Kamil Cedro (2’) , Dominik Kawalec (4’), Szymon Januszek (25’, 45’ ), Alan Mazur (53’)

KKP Korona : Borys Szejna , Oleg Zembrzowski, Filip Staszewski, Kamil Cedro, Dominik Kawalec, Kacper Kolus, Antoni Pierzak, Igor Skrzyniarz, Alan Mazur, Kacper Durlik, Maciej Słowak, Szymon Januszek, Patryk Sadowski, Sergiusz Gawęcki, Maciej Kołodziej.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz, Michał Sarek: - Zawodnicy po raz kolejny staneli na wysokości zadania. Od początku spotkania chłopcy zdominowali rywalizacje stwarzając wiele okazji bramkowych. Zespół budował ataki kombinacyjne, gracze podejmowali wiele pojedynków  1 na 1 w bocznych strefach boiska stwarzając zagrożenie pod bramką przeciwnika. Gratulujemy zespołowi bardzo udanego występu.

KKP Korona II – Hetman Włoszczowa 5:1 (3:0)
Bramki: Igor Błaszczyk (15’,16’42’,48’) Franciszek Wurmański (1’)

KKP Korona II: Maksymilian Starzyk, Mateusz Jas, Aleksander Lechowicz, Karol Rak, Kacper Kościelecki, Igor Błaszczyk, Franciszek Wurmański, Grzegorz Kowalczyk, Kornel Toboła, Antoni Pierzak, Dominik Kawalec, Filip Wolski, Marcel Łukawski, Bartosz Ciosk, Jakub Blicharski, Andrzej Chałaciński.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz, Michał Sarek:  - Chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody. Skutecznością błysnął Igor Błaszczyk zdobywca aż 4 bramek. Na pochwały zasługują wszystkie formację naszego zespołu, które przez cały mecz wywiązywały się powierzonych zadań. Zawodnicy imponowali zaangażowaniem oraz kreatywnością dzięki której nieustannie mieliśmy okazję do zdobycia kolejnych bramek.  Gra zespołu napawa optymizmem na dalszą część sezonu. Wielkie gratulację dla chłopców i podziękowania dla rodziców za wsparcie.

Polonia Białogon – KKP Korona Kielce  0:13

Bramki: Kawalec -2 , Mazur -2 , Sadowski 2, Gawęcki -2 , Wieczorek -2, Kolus , Kołodziej , Zembrzowski

KKP Korona: Starzyk Maks , Kruk Mateusz, Kołodziej Maciej , Kawalec Dominik , Mazur Alan ,Słowak Maciej , Staszewski Filip , Blicharski Jakub , Sadowski Patryk , Kolus Kacper , Wieczorek Adam , Zembrzowski Oleg , Januszek Szymon , Gawęcki Sergiusz

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Michał Sarek : - Zawodnicy rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę wbijając przeciwnikowi aż 10 goli. Dominowali pod każdym względem nie pozwalając  przeciwnikowi do stworzenia żadnej dogodnej sytuacji pod naszą bramką. Druga połowa była słabsza w naszym wykonaniu , zbyt dużo indywidualnej gry i słaba skuteczność pod bramką pozwoliła nam zdobyć tylko 3 bramki. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z gry całego zespołu , a w szczególności z gry jaką chłopcy zaprezentowali w  pierwszej połowie.

Młodzik młodszy 2006 - grają chłopcy rocznika 2007

KKP Korona – Tęcza Gowarczów 19:0 (10:0)

Bramki – Dziwoń – 5,Bryła ,Buczkowski, Kuzera, Stępień, Chmielewski, Robak – po 2, Minuczyc, Jamioł – po 1

KKP Korona: Bodzioch, Nagrabia, Fiuk J, Bryła, Minuczyc, Chmielewski, Mazur, Dziwoń, Kuzera, Majka, Robak, Stępień, Stachowicz,  Jamioł, Buczkowski.

Trener, Tomasz Krężołek: - Wynik meczu mimo wszystko nie odzwierciedla przewagi jaką posiadaliśmy w tym meczu. Jednostronny pojedynek z rok starszymi przeciwnikami.