2006: Dobra gra w Radomiu

30.08.2017

2006: Dobra gra w RadomiuPrzygotowująca się do ligowych rozgrywek jesiennych ŚZPN, drużyna Piotra Dutkiewicza i Michała Sarka rozegrała dobre spotkanie towarzyskie z drużyną Radomiaka Radom. Wyjazdowe spotkanie młodych koroniarzy zakończyło się przekonującym zwycięstwem 6:2.

Zawodnicy KKP Korona od początku meczu zepchnęli rywala do defensywy na efekty nie trzeba było długo czekać, bowiem w trzeciej minucie spotkania wynik spotkania otworzył Filip Wolski. Kombinacyjna gra kielczan sprawiała bardzo duże problemy gospodarzom i po kwadransie Koroniarze prowadzili 2:0 podanie Lechowicza na bramkę zamienia Wolski. Przed przerwą dwa proste błędy naszych zawodników wykorzystują gospodarze i pierwsza połowa kończy się wynikiem remisowym 2:2. Po zmianie stron zawodnicy KKP wciąż kontrolują sytuację na boisku czego efektem są aż cztery bramki, dwa razy trafia Franciszek Wurmański natomiast po jednym trafieniu zalicza Grzegorz Kowalczyk oraz Filip Wolski, który skompletował hat – tricka.

KKP Korona  Kielce – Radomiak Radom 6:2 (2:2)
Bramki : Wolski (3’, 15’, 35’) , Wurmański (37’, 60’), Kowalczyk (64’)

KKP Korona : Starzyk Maksymilian , Jas Mateusz, Kowalczyk Grzegorz, Chałaciński Andrzej, Kościelecki Kacper, Łukawski Marcel, Wolski Filip, Lechowicz Aleksander, Toboła Kornel, Szejna Borys, Błaszczyk Igor, Pierzak Antoni, Wurmański Franciszek, Kawalec Dominik, Cedro Kamil, Ciosk Bartosz.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz, Michał Sarek : - Jesteśmy zadowoleni z gry zespołu, zawodnicy po raz kolejny pokazali ogromną kreatywność oraz dojrzałość w grze.  Boczni obrońcy świetnie współpracowali ze skrzydłowymi nieustannie stwarzając sytuację do zdobycia bramki. Na pochwałę zasługuję również nasza gra w środku pola. Nie ustrzegliśmy się drobnych błędów. Chcielibyśmy pogratulować zespołowi zwycięstwa.