2009: Aktualny podział grup

03.08.2017

2009: Aktualny podział grupPrezentujemy nowy podział grup rocznika 2009 wraz z terminami oraz lokalizacją zajęć treningowych. Podział obowiązuje od wtorku 08.08.2017.

Grupa „Żółta” Terminy treningów w Sierpniu:

 Wtorek 8.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Czwartek 10.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Wtorek 22.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

Czwartek 24.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

Sobota 26.08.17 Turniej w Fałkowie

Poniedziałek 28.08.17 godz. 16.30-18.00 boisko ul. Prosta

Wtorek 29.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

Czwartek 31.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

 

Kadra Żak Starszy 2009 Grupa „Żółta”

  1. Błaszczyk Julian
  2. Bracha Antoni
  3. Cioroch Maksymilian
  4. Hańćko Adam
  5. Iwan Piotr
  6. Kaczmarczyk Adam
  7. Krakowiak Kacper
  8. Kubicki Jacek
  9. Malinowski Dominik
  10. Moczulis Kacper
  11. Molęda Jakub
  12. Palmowski Filip
  13. Pedrycz Radosław
  14. Sabat Mateusz
  15. Stuglik Ignacy
  16. Wołowiec Olivier

Trener: Maciej Kwiatkowski 509-035-506

 

 Grupa „Czerwona” Terminy treningów w Sierpniu:

Wtorek 8.08.17 godz. 12.00-13.30 boisko ul. Prosta

Czwartek 10.08.17 godz. 12.00-13.30 boisko ul. Prosta

Wtorek 22.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Czwartek 24.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Poniedziałek 28.08.17 godz. 18.00-19.30 boisko ul. Prosta

Wtorek 29.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Czwartek 31.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

 

Kadra Żak Starszy 2009 Grupa „Czerwona”

  1. Bartosik Mateusz
  2. Barwiński Jan
  3. Fugiel Jakub
  4. Kozubek Miłosz
  5. Krzesiński Patryk
  6. Kubicki Gustaw
  7. Łuczak Bartłomiej
  8. Marcisz Filip
  9. Nalepa Jan
  10. Nawrot Szczepan
  11. Radomski Cezary
  12. Regucki Franciszek
  13. Siudak Gabriel
  14. Stachera Grzegorz
  15. Sztandera Nikodem
  16. Ubożak Kacper
  17. Wójcik Wiktor
  18. Wychowaniec Kordian

Trener: Michał Sarek 792-304-501

 

Grupa „Zielona” Terminy treningów w Sierpniu:

Poniedziałek 14.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

Czwartek 17.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

Piątek 18.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

Poniedziałek 21.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko ul. Prosta

Czwartek 24.08.17 godz. 16.30-18.00 boisko ul. Prosta

Poniedziałek 28.08.17 godz. 14.00-15.30 boisko Orlik ul. Marszałkowska

Czwartek 31.08.17 godz. 9.00-10.30 boisko Orlik ul. Marszałkowska

 

Kadra Żak Starszy 2009 Grupa „Zielona”

  1. Antas Jakub
  2. Anioł Kacper
  3. Biesaga Igor
  4. Bętkowski Szymon
  5. Ciesiun Kacper
  6. Dzięgiel Julian
  7. Fiuk Przemysław
  8. Karyś Aleks
  9. Kasprzyk Wiktor
  10. Łataś Maciej
  11. Mazurczak Kacper
  12. Młynarski Mateusz
  13. Pela Eryk
  14. Piżuch Igor
  15. Rozmus Dawid
  16. Siołek Marcel
  17. Wenus Maximilian
  18. Widanka Piotr
  19. Więckowski Michał
  20. Winczakiewicz Krzysztof
  21. Żmijewski Oliwier

Trener: Kamil Jarząb 535-340-281

 

Grupa „Niebieska” Terminy treningów w Sierpniu:

Poniedziałek 14.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Czwartek 17.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Piątek 18.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Poniedziałek 21.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko ul. Prosta

Czwartek 24.08.17 godz. 18.00-19.30 boisko ul. Prosta

Poniedziałek 28.08.17 godz. 15.30-17.00 boisko Orlik ul. Marszałkowska

Czwartek 31.08.17 godz. 10.30-12.00 boisko Orlik ul. Marszałkowska

 

Kadra Żak Starszy 2009 Grupa „Niebieska”

  1. Gębski Kacper
  2. Gospodarek Bartosz
  3. Janus Igor
  4. Jarosz Mikołaj
  5. Łatasiewicz Wojciech
  6. Kapuściński Oliwier
  7. Kobryn Patryk
  8. Latos Cyprian
  9. Mikos Patryk
  10. Ozga Mikołaj
  11. Osuch Maciej
  12. Perzanowski Ziemowit
  13. Piątek Patryk
  14. Pietrzyca Mateusz
  15. Radosz Aleksander
  16. Rak Filip
  17. Skrzyniarz Robert
  18. Świerz Wiktor
  19. Zarzycki Mateusz
  20. Zarzycki Maciej

Trener: Kamil Jarząb 535-340-281

 

 

Partnerzy