2010: Wstępny podział grup

28.06.2017

2010: Wstępny podział grupPrezentujemy wstępne listy chłopców, rocznika 2010 z podziałem na grupy treningowe w okresie letnim - „wakacyjnym” 07.08-15.09. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, chłopcy w zależności od predyspozycji motorycznych oraz umiejętności technicznych zostaną podzieleni na grupy docelowe: żółtą, czerwoną, niebieską oraz zieloną.

Grupa wiodącą żółta oraz czerwona będzie liczyć nie więcej niż 16 zawodników każda.

Jednocześnie informujemy, że grupy mają charakter „selekcyjno-naborowy” i co 6 miesięcy, możliwa jest migracja zawodników w grupach szkoleniowych w zależności od czynionych postępu lub ich brak.

Poniżej informacje dotyczące pierwszych zajęć treningowych oraz numery telefonów do trenerów. Wszelkie zapytania lub zgłaszanie nieobecności na pierwszych zajęciach proszę zgłaszać do trenerów prowadzących po 5 sierpnia.

 

Grupa „żółta”. Trener Marek Szabla, Telefon 604 309 296

Pierwszy trening 07.08.2017, boisko ul. Prosta godz. 9.00

  1. Bartusiak Stanisław
  2. Brożek Bartosz
  3. Fluder Filip
  4. Grychowski Alan
  5. Hyzicki Jaochim
  6. Jagodzinski Mateusz
  7. Kloc  Aleksander
  8. Kusto Franek
  9. Nawara Cyprian
  10. Nowak Nikodem
  11. Obarski Szymon
  12. Osóbka Michał
  13. Piwowarczyk Filip
  14. Sornat Bruno
  15. Stępień Marek
  16. Szczęsny Krzysztof
  17. Tomaszewski Jakub
  18. Walo Antonii
  19. Wojniak Filip

Grupa „czerwona”. Trener Marek Parzyszek, Telefon 603 375 129

pierwszy trening 07.08.2017, boisko ul. Prosta godz. 10.30

  1. Ceynowa Tomasz
  2. Cichecki Adam
  3. Chojnacki Paweł
  4. Duś Leon
  5. Janus Filip
  6. Kowalczyk Szymon
  7. Kutyła Borys
  8. Łankiewicz Eryk
  9. Marcisz Bartek
  10. Piekoszewski Oliwier
  11. Sadłocha Karol
  12. Schmeidel Michał
  13. Smolarczyk Kasjan
  14. Sobótka Gabriel
  15. Szymczuch Antek
  16. Wojciech Matczak
  17. Wyderski Michał
  18. Zaczyński Piotr
  19. Zorman Jakob

Grupa „zielona”. Trener Andrzej Sulak, Telefon 692 961 551

Pierwszy trening 09.08.2017, boisko Orlik SP nr 27, ul. Marszałkowska, godz.9.00

  1. Daleszak Franek
  2. Durlik Maksymilan
  3. Filipek Adrian
  4. Garecki Piotr
  5. Grabałowski Stanisław
  6. Grzegorczyk Wiktor
  7. Kałuża Kaceper
  8. Kułak Miłosz
  9. Mazur Tymon
  10. Nowak Adam
  11. Pietraszek Jakub
  12. Piórek Adam
  13. Snopek Maksymilian
  14. Stępień Wiktor
  15. Syska Patryk
  16. Toporowski Bartosz
  17. Tokarz Aleksander
  18. Suchojad Tymon

Grupa „niebieska”. Trener Andrzej Sulak, Telefon 692 961 551

Pierwszy trening 09.08.2017, boisko ul. Orlik SP nr 27, ul. Marszałkowska, godz. 10.30.

  1. Bartosz Sadowski
  2. Chrobot Bartosz
  3. Góźdź  Miłosz
  4. Kaleta Wojciech
  5. Karyś Szymon
  6. Kozioł Łukasz
  7. Kułaga Bartosz
  8. Paciorek Andrzej
  9. Przybylski Mateusz
  10. Raczyński Oskar
  11. Radomski Kacper
  12. Tomczyk Oskar
  13. Tomiło Michał
  14. Topolski Maciej
  15. Zawierucha Alan
  16. Dziubel Rafał
  17. Jastrzębski Wiktor
  18. Migaszewski Jan

Partnerzy