2003: Tuzin bramek i "Victoria" Trampkarzy młodszych

11.05.2017

Znakomicie spisała się drużyna Trampkarzy młodszych, rocznika 2003. Podopieczni trenera, Mariusza Słabiaka pokonali na własnym boisku "Victorię" Skalbmierz aplikując gościom tuzin bramek. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że drużyna gości dotychczas nie doznała porażki.

Relacjonuje trener, Marisz Słabiak: - Od dawna nie graliśmy ze Skalbmierzem. Drużyna „VIKTORII” w swojej grupie eliminacyjnej nie przegrała meczu, a w sześciu meczach strzelili aż 28 bramek. Ponadto, grając już w grupie mistrzowskiej trampkarza młodszego pokonała u siebie „HETMANA” Włoszczowa aż 5:0, podczas gdy my męczyliśmy się z tą drużyną, aby ostatecznie zwyciężyć 3:2. Trochę z respektem zaczęliśmy swój mecz, ale już w 10 minucie objęliśmy prowadzenie by ostatecznie wygrać 12:0. W meczu tym oddaliśmy 31 strzałów w tym 15 celnych. Do przerwy było 4:0. Potem drużyna przyjezdnych opadła z sił. Dość powiedzieć, że na naszą bramkę  zawodnicy „VIcTORII” Skalbmierz oddali dwa strzały, w tym jeden celny.

Trudno ocenić ten mecz, gdyż pod każdym względem piłkarze „KORONY” 2003, byli lepsi. Trener mógł poeksperymentować zmieniając zawodnikom pozycje i zadania.  Przed nami ważne mecze z ‘JUVENTĄ” Starachowice, z którą musimy być bardziej skoncentrowani pod bramką przeciwnika i na swojej połowie - dodaje trener.

KKP Korona Kielce - Victoria Skalbmierz 12:0

KKP Korona:  Zawierucha – Sochacki, Mendala, Stawecki, Lasak – Musielewicz, Kaczmarski, Wierzchanowski, Łubek – Czarnecki, Denarczyk. Ponadto Jóźwik, Kaleta, Mazur, Kita i Zieja.

Bramki: 10 min Denarczyk (asysta Kaczmarski), 14’ Czarnecki (Denarczyk), 21’ Denarczyk (Kaczmarski), 33’ Zieja (Kita), 36’ Zieja (Denarczyk), 38’ Kaczmarski (Kita), 47’ Kaleta (Denarczyk), 49’ Zieja, 52’ Czarnecki, 57’ Stawecki, 67’ Stawecki (Lasak), 68’ Czarnecki.