Liga ŚZPN: Zwycięstwo i porażka Trampkarzy

19.04.2017

Drużyna Trampkarzy starszych, rocznika 2002 potwierdza mistrzowskie aspiracje. Tym razem podopieczni trenera, Mikołaja Pełki pewnie pokonali u siebie drużynę Orląt, siedem do zera. Z kolei podopieczni trenera, Macieja Kwiatkowskiego musieli uznać wyższość drużyny KSZO, przegrywając w Ostrowcu cztery do zera.

Trampkarz starszy 2002

12.04.2017 Kielce

KKP Korona I Kielce– Orlęta Kielce 7:0 (7:0)

Bramki: Ganczarski 2 (22,34 min) Rybus 2 (10,27 min) Górski 2 min, Szelągowski  15min,  Turek K 29 min,

KKP Korona: Karyś (36 Zawierucha) – Smerdzyński , Plichta (36 Kośmicki) Dziubek, Cukrowski (36 Angelo) – Rybus, Górski (36 Duda) Turek R. (52 Cukrowski) Turek K, - Szelągowski (36 Bartosik) Ganczarski (36 Tomczyk)

Trener, Mikołaj Pełka: - Bardzo dobra I połowa spotkania  w naszym wykonaniu  graliśmy szybko składnie i co najważniejsze bardzo skutecznie, od początku meczu graliśmy bardzo agresywnie i rywal miał problemy z rozegraniem akcji. Wszystkie bramki zdobyliśmy po składnych akcjach zespołu. Po przerwie i po zmianach zespół zagrał już mniej agresywnie i wolniej i co przełożyło się na jakość gry która była już słabsza , mimo braku strzelonych bramek mieliśmy swoje bardzo dobre okazje lecz ich nie wykorzystaliśmy.  Rywal sobie nie stworzył żadnej okazji do zdobycia bramki w ciągu całego spotkania. W kolejnym meczu sędziowie nie uznają nam prawidłowo zdobytej bramki. W naszym zespole zadebiutował bramkarz rocznika 2003 Igor Zawierucha.

13.04.2017 Ostrowiec Św.

KSZO Ostrowiec Św. - KKP Korona II Kielce 4:0 (3:0)

KKP Korona: Drej – Sochacki, Stawecki, Sobura, Gacek - Tracz, Łubek, Wierzchanowski, Glibowski, Żądło – Denarczyk

Na zmianę wchodzili: Górzyński, Bednarski, Lasak, Banach, Zieja, Jóźwik

Trenerzy: Maciej Kwiatkowski, Maciej Śmiech:Pierwsze 25 min. meczu nie zapowiadało tego, że drużyna składająca się z chłopców z rocznika 2002 i 2003 przegra ten mecz tak wysoko. Do momentu straty bramki byliśmy zespołem który prowadził grę i miał optyczną przewagę nad przeciwnikiem. W 23 min. bramkarz gospodarzy instynktownie obronił strzał Bartłomieja Lasaka po doskonałym dośrodkowaniu Witolda Łubka. Nie wykorzystana sytuacja zemściła się 2 minuty później, gdzie po rzucie rożnym drużyna KSZO objęła prowadzenie. Strata bramki wyraźnie podcięła skrzydła naszej drużynie i w ostatnich 10 min. pierwszej połowy po błędach naszej defensywy straciliśmy dwie bramki. Druga połowa miała podobny przebieg, gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy. Znakomitej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał wracający po długiej kontuzji Maciej Żądło a w końcówce spotkania po jednej z kontr drużyna KSZO ustaliła wynik spotkania.

KSZO Ostrowiec – KKP Korona Kielce 2004 0:2 (0:0)

Bramki:1:0 Juszczyk 40 min. (asysta Kaczmarski), 2:0 Juszczyk 50 min. (asysta Kaczmarski)

KKP Korona: Tomaszewski, Tomasik - Kudzia, Łuczak, Matusiewicz, Seweryś(c), Szczepanek, Skowroński, Kaczmarski, Dembiński, Nalepa, Marszałek, Dorobek, Juszczyk, Czechowski, Wojtachnio, Musielewicz

Relacjonuje trener, Marcin Buras: - Do tego meczu przygotowywaliśmy się nie tylko w aspekcie piłkarskim ale również mentalnym. Wiemy , że każde spotkanie z drużyną z Ostrowca to mecz wielkiego zaangażowania obu zespołów.

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, kilka sytuacji po obu stronach. Jednak w drugiej odsłonie to już tylko młodzi koroniarze dyktowali warunki gry. Zespół z Ostrowca jedynie starał się bronić dostępu do własnej bramki. Obie bramki zostały zdobyte praktycznie w identyczny sposób. Kaczmarski ograł kilku zawodników w środku pola , dograł do Juszczyka który rzadko marnuje takie sytuacje.

Jestem zadowolony z gry swoich zawodników, Każdy z chłopców zostawił dużo zdrowia na boisku, czego wynikiem było strzelenie dwóch bramek .