MLJM: Punkt na inaugurację

20.03.2017

W minioną sobotę drużyna Juniorów młodszych, zainaugurowała rozgrywki w Makroregionalnej lidze Juniorów Młodszych PZPN. Pierwszym przeciwnikiem drużyny trenera, Tomasza Krężołka była drużyna lubelskiego Motoru. Mimo, że młodzi koroniarze dopiero zbierają piłkarskie doświadczenie rywalizując w kategorii starszej, to potrafili nawiązać równorzędną walkę z przeciwnikiem przez pełne 90 minut gry. A już za tydzień spotkanie pełne emocji, czyli koroniarskie derby pomiędzy KKP Korona vs. Korona S.A. Zapraszamy!

KKP Korona Kielce – Motor Lublin  1:1 (0:0)           

Bramki: Grzela

KKP Korona: Gospodarczyk, Więckowski,  Broniś, Świderski, Rabiej, Rogoziński, Gadomski, Sewerzyński, Sowiński, Grzela, Bednarski oraz Durlik, Łączkowski, Nowak, Dziedzic

Relacjonuje trener, Tomasz Krężołek - W meczu inauguracyjnym Ligi Makroregionalnej padł wynik remisowy, który jest odzwierciedleniem wydarzeń na boisku. Pierwsza połowa stała na dobrym poziomie: po nerwowym początku przejęliśmy inicjatywę i mieliśmy swoją sytuację bramkową, w której obrońca drużyny przeciwnej wybił piłkę z pustej bramki po strzale Bednarskiego. Po przerwie szybko straciliśmy bramkę, która podziałała na nas jeszcze bardziej motywująco. Doprowadziliśmy do wyrównania po składnej akcji całego zespołu i strzale Grzeli.  Wynik do końca meczu nie uległ zmianie, pomimo sytuacji zarówno z jednej jak i drugiej strony.

Partnerzy