2002: Strzelecka kanonada Trampkarzy

15.03.2017

Coraz lepszą formę prezentują chłopcy rocznika 2002. W kolejnych grach kontrolnych podopieczni trenera, Mikołaja Pełki urządzili sobie strzelecką kanonadę, odprawiając kolejno sąsiada zza miedzy, drużynę Rodziny Kielce 7:0. W kolejnym meczu żółto-czerwoni nie dali szans Ceramice Opoczno, pewnie wygrywając 13:1!

KKP Korona Kielce – Rodzina Kielce (2000/2001) 7:0 (3:0)

Bramki: Ganczarski 2 (21,40 min) Rybus 2 (47,49 min) Turek Karol 36 min, Szelągowski 71 min, Bartosik 75 min,

KKP Korona: Drej (41 Karyś) – Kośmicki (41 Wsułek) Dziedzic (60 Turek R.) Dziubek, Cukrowski (50 Angelo) – Rybus (60 Górski Ł) Turek Radek (41 Bartosik ) Turek Karol (65 Cukrowski) Górski Ł (41 Duda) – Szelągowski (41 Tomczyk) Ganczarski (60 Szelągowski)

Trener, Mikołaj Pełka - Dobry mecz zespołu , zdominowaliśmy rywala od początku gry. Mimo że rywal przewyższał nas pod względem fizycznym podjęliśmy z nim walkę.  Od początku realizowaliśmy założenia przed meczowe czyli długie utrzymywanie się przy piłce oraz po stracie pressing co powodowało że rywal nie mógł wymienić 2-3 podań. Jedynym mankamentem w grze była słaba skuteczność chłopcy seryjnie marnowali sytuacje podbramkowe. Cieszy fakt że zespół wytrzymał cały mecz pod względem fizycznym i dominował do ostatnich minut meczu. Bramki padły po zespołowych akcjach całego zespołu. Coraz lepiej wygląda organizacja w grze zarówno w akcjach ofensywnych jak i defensywnych.

KKP Korona Kielce – Ceramika Opoczno 13:1 (8:0)

Bramki: Szelągowski 4 (7,14,25,36 min) Tomczyk 3 (23,28,59 min.) Rybus 2 (5,20 min) Zasada 2 (51, 75 min) Kośmicki 70 min, samobójcza 43 min – rywal 49 min

KKP Korona: Karyś (41 Drej) – Smerdzyński (41 Wsułek) Dziubek (61 Smerdzyński) Dziedzic (41 Kośmicki) Cukrowski (41 Angelo) – Turek R (41 Bartosik) Turek K (41 Zasada) Rybus (41 Górzyński) Górski (41 Glibowski) – Tomczyk (61 Rybus) Szelągowski (41 Gacek)

Trener, Mikłołaj Pełka:  - Zdecydowana wygrana zespołu szczególnie w pierwszej połowie gra wyglądała bardzo dobrze , inna rzecz ze rywal nie postawił nam zbyt wymagający. Wysoki wynik to też efekt dobrej skuteczności. W drugiej połowie gra już sie bardziej wyrównała a nasza gra już nie była tak składna. W zespole naszym testowany był Michał Zasada z Unii Sędziszów wypadł pozytywnie i będziemy dalej go obserwować.