2003: Kontrolnie z Trampkarzami "Wisły"

09.03.2017

W dniu 4 marca na sztucznym boisku przy ul.Ściegiennego, drużyna KKP „KORONA” rocznik 2003 zmierzyła się z „Wisłą Sandomierz", drużyną grającą na co dzień w rozgrywkach trampkarza starszego. Mimo, iż młodzi Koroniarze rozegrali dobre spotkanie, to z boiska schodzili ze spuszczonymi głowami.

Pierwsze minuty spotkania to zdecydowana przewaga „WISŁY”, potem gra się wyrównała. Ataki z jednej i z drugiej strony nie przynosiły bramek. Dopiero w 40 minucie meczu Iwo Kaczmarski dokładnie  podał do Kostka Denarczyka i drużyna  trampkarza  młodszego „KORONY” wyszła na prowadzenie. Jednak dwie minuty później nastąpiło wyrównanie. W 60 minucie po błędzie obrony i bramkarza  było 1:2 , ale już w71 minucie, za faul na Jakubie Zalińskim, karnego wykorzystał Janek Zgrzebnicki. Niestety na minutę przed końcem napastnik „WISŁY” strzelił bramkę, ustalając wynik spotkania na 2:3.

KKP Korona Kielce - Wisłą Sandomierz 2:3

Bramki: Denarczyk, Zgrzebnicki

KKP Korona: Zawierucha, Sochacki, Stawecki, Mendala, Łubek, Musielewicz, Kaczmarski, Wierzchanowski, Lasak, Denarczyk, Kita, Banach, Tutaj, Mazur, Kaleta, Zaliński, Zgrzebnicki, Czarnecki

Relacjonuje trener, Mariusz Słabiak: - Było to dobre spotkanie z przeciwnikiem przewyższającym nas warunkami fizycznymi. Chłopcy musieli nadrabiać ambicją i umiejętnościami. Z boiska schodzili ze spuszczonymi głowami. Pocieszeniem może być to, że wynik mógłby być remisowy, gdyby nie błąd sędziego przy ostatniej bramce….

Partnerzy