JUNIOR TV: Koroniarska potyczka 2003 vs. 2004

02.03.2017

W sobotę 25 lutego 2017 roku na sztucznym boisku przy ulicy Ściegiennego doszło do ciekawego pojedynku piłkarskiego pomiędzy KKP „Korona” rocznik 2003 i KKP „Korona” rocznik 2004.

Długo na to spotkanie czekali sami zawodnicy jak i ich kibice. Pomimo zimowej atmosfery na boisku piłkarze stworzyli wiele, rozgrzewających publiczność, ciekawych sytuacji. O rok młodsi „szóstoklasiści”, podopieczni trenera Burasa, nie przestraszyli się swych starszych kolegów. Od pierwszej minuty spotkania sytuacje bramkowe mieli jedni i drudzy, ale to „gimnazjaliści” w 12 minucie, po strzale Konstantego Denarczyka, objęli prowadzenie. Do przerwy w 31 minucie wyrównał Juszczyk. Druga połowa przyniosła  również dużo szybkich i  ciekawych akcji obu drużyn. Wprowadzony  w drugiej połowie Krzysztof Kita, w 57 i 63 minucie zdobył kolejne bramki dla rocznika 2003. W  ostatniej minucie meczu Radek Seweryś strzelił drugą bramkę dla „młodych”.               

Bardzo dobry sparing, niosący korzystne doświadczeni sportowej walki dla obu drużyn. Do rewanżu „gotują” się obie drużyny, ale już w lepszych warunkach atmosferycznych.

KKP Korona 2003 - KKP Korona 2004 3:2

KKP Korona 2003:  Kwapisz – Sochacki, Mendala, Stawecki, Lasak, Łubek, Kaczmarski, Wierzchanowski, Mazur, Denarczyk, Czarnecki, Banach, Zgrzebnicki, Śliwa, Musielewicz, Kita.

KKP Korona 2004:  Tomasik – Kudzia, Łuczak, Wojtachnio, Seweryś, Szczepański, Szczepanek, Czechowski, Juszczyk, Dembiński, Dorobek, Rozicki, Konieczny.

Partnerzy