Zawsze jest pora na dobry uczynek

14.02.2017

Szanowni Państwo ! Jak co roku, do końca kwietnia każdy z nas złoży w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe. To czas, kiedy możemy wesprzeć wybraną organizację pozarządową, posiadającą status organizacji pożytku publicznego. Taką organizacją jest Kielecki Klub Piłkarski Korona Kielce.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona w postaci przekazania 1% podatku od osób fizycznych. Wszystkie  pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe naszego stowarzyszenia, a więc na szkolenie dzieci i młodzieży.


W Kieleckim Klubie Piłkarskim szkoli się ponad 500 dzieci w wieku od 5 do 16 lat, które regularnie trenują w 17 grupach szkoleniowych. Organizacja szkolenia generuje określone potrzeby finansowe, które w części zaspokojone są przez wpływy z 1% podatku.

Dzieci i młodzież objęta szkoleniem w naszym Klubie oprócz czysto piłkarskich umiejętności uczy się także dyscypliny, współpracy w grupie, szlachetnej rywalizacji, zasad fair play, a także wartości niezbędnych w dorosłym życiu.

KRS: 0000029198

Partnerzy