2002/2004: Sparingi Koroniarzy

12.02.2017

2002/2004: Sparingi KoroniarzyPrzygotowujące się do rozgrywek wiosennych ŚZPN drużyny Trampkarzy oraz Młodzików, rozegrały mecze kontrolne z drużynami z regionu małopolskiego. Jak podkreślają trenerzy mimo wygranych, nasi chłopcy nie są jeszcze optymalnie przygotowani. Piłkarska jakość ma się pojawić wraz z rozpoczęciem ligi.

Trampkarz Starszy rocznik 2002

AS Progress Kraków – KKP Korona Kielce 0:4 (0:3)

Bramki: Szelągowski 2 (2,30 min) Rybus 23 min, Ganczarski 50 min

KKP Korona: Karyś- Smerdzyński, Dziedzic, Plichta, Cukrowski – Szelągowski, Dziubek (36 Ganczarski) Turek R, Turek K., Rybus – Ganczarski (34 Górski Ł)

10.02.2017 Wieliczka

Górnik Wieliczka – KKP Korona Kielce 0:2 (0:0)

Bramki: Sobura 68 min, Górzyński 72 min

KKP Korona: Drej – Kośmicki (60 Guzy) Sobura, Guzy (41 Górzyński) Angelo – Glibowski (11 Wsułek) Tomczyk, Bartosik, Żądło (39 Tracz), Duda – Tracz (30 Bednarski)

Trener, Mikołaj Pełka: -Na zakończenie Ferii  zespół rocznika 2002 wyjechał na dwa mecze kontrolne do Krakowa i Wieliczki. W pierwszym meczu chłopcy rozegrali dobre spotkanie i mimo że brakuje nam treningów na boisku zespół dobrze sobie radzi. Dobrze graliśmy w defensywie i rywale tylko dwukrotnie nam zagrozili (min. rzut karny obronił Karyś). W ataku było jeszcze kilka mankamentów ale stwarzaliśmy sobie okazję do zdobycia gola lecz graliśmy nieskutecznie. Coraz lepiej funkcjonuje nam linia ofensywna. Cieszy coraz lepsza i zespołowa gra z nowym naszym zawodnikiem Ganczarskim

W drugim meczu już nie graliśmy tak dobrze gdyż graliśmy bardzo indywidualnie i mało zespołowo nie potrafiliśmy zagrać składnie i wymienić kilku podań. Dopiero przesunięcie Norberta Sobury do lini pomocy bardzo ożywiło grę i wtedy zdobyliśmy obie bramki.  Mimo wszystko cieszy fakt że zagraliśmy na zero z tyłu. Martwią urazy Żądły i Glibowskiego.

Młodzik Młodszy, rocznik 2004

KKP Korona Kielce – Pogoń Skotniki 6:1

Bramki: Nalepa, Matusiewicz, Czechowski, Szczepański, Głowacki, Seweryś.

KKP Korona Kielce – Pogoń Skotniki 4:1

Bramki: Seweryś 2, Nalepa, Dembiński

KKP Korona Kielce 2004- KKP Korona Kielce 2005 6:2

Bramki: Głowacki 3, Juszczyk, Szczepanek, Dembiński.

Trener, Mrcin Buras: -W grach kontrolnych wzięli udział wszyscy chłopcy na co dzień trenujący . Na jakim poziomie jest drużyna, to najlepiej widać w grach kontrolnych. Jestem zadowolony z zawodników , w każdym meczu starali się pokazać  z jak najlepszej strony. Przed nami szereg kolejnych gier .

 

Partnerzy