Zapisy do "żółto-czerwonego przedszkola"

29.01.2017

KKP Korona Kielce zaprasza na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat w "żółto czerwonym przedszkolu". Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas – przyjdź na bezpłatne zajęcia prezentacyjne i zobacz co oferujemy. Ty zobaczysz jak pracujemy, a Twoje dziecko zobaczy jak dobrze można się aktywnie bawić.

"OD MAŁEGO NA CAŁEGO"

Rozwój dziecka wymaga nie tylko ruchu, który pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, ale także kontaktu z rówieśnikami, który rozwija umiejętność współpracy i zdrowej rywalizacji.

KKP Korona Kielce zaprasza na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla dzieci już od 4 roku życia w "żółto czerwonym przedszkolu".

Od tego roku bawią się z nami również dziewczynki!

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas – przyjdź na bezpłatne zajęcia prezentacyjne i zobacz co oferujemy. Ty zobaczysz jak pracujemy, a Twoje dziecko zobaczy jak dobrze można się aktywnie bawić.

Opłaty za zajęcia w sezonie 2017/2018 to koszt 90 zł za miesiąc -  2 zajęcia/tydzień.

"Żółto-czerwone przedszkole" to projekt, który powstał w trosce o prawidłowy rozwój najmłodszych. Program dedykowany jest dla dzieci w wieku 5-6 lat, uczęszczających do przedszkoli i nie tylko.

Główne założenia:

  • grupy maksymalnie piętnastoosobowe tak, aby trener mógł poświęcić swoją uwagę w jednakowym stopniu wszystkim podopiecznym.
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów
  • przeprowadzanie dwóch treningów w tygodniu trwających po 75 minut,
  • ćwiczenia przy wykorzystaniu sprzętów treningowych w pełni dopasowanych do wieku dzieci,
  • zajęcia odbywające się na sali gimnastycznej, co ułatwi panowanie nad grupą oraz zapewni przedszkolakom bezpieczeństwo,
  • w przypadku zajęć organizowanych na "orliku" zaangażowanie rodziców tzw. "Rodzinne granie"

Główną ideą, przyświecającą KKP Korona w ramach projektu "żółto czerwone przedszkole", jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu wśród najmłodszych chłopców.


CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100
Ruch jest niezwykle ważny dla prawidłowego rozwoju dzieci oraz zapobiegania wadom postawy oraz otyłości wśród najmłodszych.

Żółto czerwone przedszkole stanowi również formę edukacji dla rodziców w zakresie zdrowego odżywiania.

Przedszkolaki uczestniczące w projekcie będą przygotowywane do treningów w grupach szkoleniowych. Dzieci przechodząc przez grupę Żaków, Orlików, Młodzików, Trampkarzy a następnie grupy młodzieżowe Korona S.A.  będą rozwijać swój talent i umiejętności, co w przyszłości może zaowocować międzynarodową karierą!!!

PROWADZIMY ZAPISY DLA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYNEK ROCZNIKÓW 2012 ORAZ 2013

Zapisy oraz spotkania organizacyjne:

Rocznik 2012, czwartek 07.09.2017, godz. 17.30 "Kolporter Arena" ul. Ściegiennego 8.

Rocznik 2013, czwartek 07.09.2017, godz. 18.30 "Kolporter Arena" ul. Ściegiennego 8

Jeśli chcesz aby Twoja pociecha uczestniczyła w naszym projekcie knoniecznie skontaktuj się z nami! 

Partnerzy