Cztery lata mam i w Koronie gram!

29.01.2017

Drodzy Rodzice! Czy wiecie, że Wasza pociecha może zostać Koroniarzem już w wieku czterech lat! Od tego roku, do projektu "Żółto-czerwonego przedszkola" przyjmujemy zapisy dla dzieci urodzonych w 2013 oraz 2014 roku. Nasza wykwalifikowana kadra, trenerów i trenerek prowadzi zajęcia ruchowe inspirowane piłką nożną. Zapraszamy do koroniarskiej zabawy!

KKP Korona Kielce zaprasza na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla dzieci w wieku przedszkolnym w "żółto czerwonym przedszkolu". Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas – przyjdź na bezpłatne zajęcia prezentacyjne i zobacz co oferujemy. Ty zobaczysz jak pracujemy, a Twoje dziecko zobaczy jak dobrze można się aktywnie bawić.

JUŻ OD WRZESNIA PROWADZIMY ZAPISY DLA CHŁOPCÓW  ROCZNIKÓW 2013 ORAZ 2014

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ORAZ ZAPISY: 

CZWARTEK 06.09.2018 SALA KONFERENCYJNA "KOLPORTER" ARENA

CHŁOPCY ROCZNIK 2013, GODZ. 17.30

CHŁOPCY ROCZNIK 2014, GODZ. 18.30

NIE ZWLEKAJ, JUŻ DZIŚ ZADBAJ O ZDROWIE WŁSANEGO DZECKA!!!

Zajęcia w miesiącu wrześniu są bezpłatne!

Dzieci, których rodzice zdecydują się na całoroczne przystapienie do projektu "żółto-czerwonego przedszkola" otrzymają wysokiej jakości, darmowy sprzęt treningowy, sygnowany herbem klubu Korona Kielce.

Kontakt: Panie Trenerki: Maria Tarczyńska tel. 535 868 613 oraz Marlena Kasprzyk tel. 516 452 104

"OD MAŁEGO NA CAŁEGO"

Rozwój dziecka wymaga nie tylko ruchu, który pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, ale także kontaktu z rówieśnikami, który rozwija umiejętność współpracy i zdrowej rywalizacji.

KKP Korona Kielce zaprasza na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla dzieci już od 4 roku życia w "żółto czerwonym przedszkolu".

Opłaty za zajęcia w sezonie 2018/2019 to koszt 90 zł za miesiąc -  2 zajęcia/tydzień.


"Żółto-czerwone przedszkole" to projekt, który powstał w trosce o prawidłowy rozwój najmłodszych. Program dedykowany jest dla dzieci już od 4 roku życia, uczęszczających do przedszkoli i nie tylko.

Główne założenia:

  • grupy maksymalnie piętnastoosobowe tak, aby trener mógł poświęcić swoją uwagę w jednakowym stopniu wszystkim podopiecznym.
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów
  • przeprowadzanie dwóch treningów w tygodniu trwających po 60 minut,
  • ćwiczenia przy wykorzystaniu sprzętów treningowych w pełni dopasowanych do wieku dzieci,
  • zajęcia odbywające się na sali gimnastycznej, co ułatwi panowanie nad grupą oraz zapewni przedszkolakom bezpieczeństwo,
  • w przypadku zajęć organizowanych na "orliku" zaangażowanie rodziców tzw. "Rodzinne granie"

Główną ideą, przyświecającą KKP Korona w ramach projektu "żółto czerwone przedszkole", jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu dzieci w wieku przedszkolnym.Ruch jest niezwykle ważny dla prawidłowego rozwoju dzieci oraz zapobiegania wadom postawy oraz otyłości wśród najmłodszych.

Żółto czerwone przedszkole stanowi również formę edukacji dla rodziców w zakresie zdrowego odżywiania.

Przedszkolaki uczestniczące w projekcie będą przygotowywane do treningów w grupach szkoleniowych. Dzieci przechodząc przez grupę Żaków, Orlików, Młodzików, Trampkarzy a następnie grupy młodzieżowe Korona S.A.  będą rozwijać swój talent i umiejętności, co w przyszłości może zaowocować międzynarodową karierą!!!


 

Partnerzy