Cztery lata mam i w Koronie gram!

29.01.2017

Drodzy Rodzice! Czy wiecie, że Wasza pociecha może zostać Koroniarzem już w wieku czterech lat! Od tego roku, do projektu "Żółto-czerwonego przedszkola" przyjmujemy zapisy dla dzieci urodzonych w 2013 oraz 2014 roku. Nasza wykwalifikowana kadra, trenerów i trenerek prowadzi zajęcia ruchowe inspirowane piłką nożną. Zapraszamy do koroniarskiej zabawy!

KKP Korona Kielce zaprasza na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla dzieci w wieku przedszkolnym w "żółto czerwonym przedszkolu". Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas – przyjdź na bezpłatne zajęcia prezentacyjne i zobacz co oferujemy. Ty zobaczysz jak pracujemy, a Twoje dziecko zobaczy jak dobrze można się aktywnie bawić.

"OD MAŁEGO NA CAŁEGO"

Rozwój dziecka wymaga nie tylko ruchu, który pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, ale także kontaktu z rówieśnikami, który rozwija umiejętność współpracy i zdrowej rywalizacji.

KKP Korona Kielce zaprasza na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla dzieci już od 4 roku życia w "żółto czerwonym przedszkolu".

Opłaty za zajęcia w sezonie 2018/2019 to koszt 90 zł za miesiąc -  2 zajęcia/tydzień.


"Żółto-czerwone przedszkole" to projekt, który powstał w trosce o prawidłowy rozwój najmłodszych. Program dedykowany jest dla dzieci już od 4 roku życia, uczęszczających do przedszkoli i nie tylko.

Główne założenia:

  • grupy maksymalnie piętnastoosobowe tak, aby trener mógł poświęcić swoją uwagę w jednakowym stopniu wszystkim podopiecznym.
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów
  • przeprowadzanie dwóch treningów w tygodniu trwających po 60 minut,
  • ćwiczenia przy wykorzystaniu sprzętów treningowych w pełni dopasowanych do wieku dzieci,
  • zajęcia odbywające się na sali gimnastycznej, co ułatwi panowanie nad grupą oraz zapewni przedszkolakom bezpieczeństwo,
  • w przypadku zajęć organizowanych na "orliku" zaangażowanie rodziców tzw. "Rodzinne granie"

Główną ideą, przyświecającą KKP Korona w ramach projektu "żółto czerwone przedszkole", jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu dzieci w wieku przedszkolnym.Ruch jest niezwykle ważny dla prawidłowego rozwoju dzieci oraz zapobiegania wadom postawy oraz otyłości wśród najmłodszych.

Żółto czerwone przedszkole stanowi również formę edukacji dla rodziców w zakresie zdrowego odżywiania.

Przedszkolaki uczestniczące w projekcie będą przygotowywane do treningów w grupach szkoleniowych. Dzieci przechodząc przez grupę Żaków, Orlików, Młodzików, Trampkarzy a następnie grupy młodzieżowe Korona S.A.  będą rozwijać swój talent i umiejętności, co w przyszłości może zaowocować międzynarodową karierą!!!

JUŻ OD WRZESNIA PROWADZIMY ZAPISY DLA CHŁOPCÓW  ROCZNIKÓW 2013 ORAZ 2014

Jeśli chcesz aby Twoja pociecha uczestniczyła w naszym projekcie knoniecznie skontaktuj się z nami!

NIE ZWLEKAJ, JUŻ DZIŚ ZADBAJ O ZDROWIE WŁSANEGO DZECKA!!!

 

Partnerzy