2008: Mikołajkowo na "Orlętach"

15.12.2016

2008: Mikołajkowo na W minioną niedzielę w hali przy ul. Warszawskiej w Kielcach odbył się "Mikołajkowy Turniej" dla chłopców rocznika 2008. W świetnie zorganizowanej imprezie udział wzięła również drużyna naszych Żaków grupy trenującej popołudniami. Łącznie w zmaganiach wystąpiło około 70 zawodników, którzy przez cały turniej imponowali zaangażowaniem, zdobywali piękne bramki i popisywali się nietuzinkowymi zagraniami.

Idealnym pomysłem okazało się nie prowadzenie klasyfikacji drużynowej bo nie wyniki były najważniejsze ale wspaniała zabawa w przyjaznej atmosferze, a wszyscy zawodnicy za swoją postawę zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, które wręczał Święty Mikołaj.

W turnieju oprócz naszego zespołu wystąpiły także drużyny: Orlęta Kielce 2008 I, Orlęta Kielce 2008 II, Orlęta Kielce 2009, Akademia Piłkarska Fair Play, Akademia Piłkarska Football Factory, Football Academy Kielce. Na zakończenie zmagań wyróżniono najlepszego bramkarza, zawodnika oraz strzelca. Bardzo miło nam poinformować że najlepszym piłkarzem całego turnieju został nasz zawodnik Jacek Bilski. Gratulujemy!

Partnerzy